Aquapark na Zakrzowie otwarty!

Mat. pras.

Od piątku (21.06) Aquapark na Zakrzowie oficjalnie rozpoczął swoją działalność. W pierwszym dniu otwarcia klienci mogli za darmo skorzystać z obiektu. Mogli też wziąć udział w innych atrakcjach przygotowanych Wrocławski Park Wodny.

Aquapark Zakrzów to kompleks sportowo-rekreacyjny. Podobny do Aquaparku na Brochowie. O tym, co znajduje się w obiekcie mówi Adrianna Pawlicka z Aquaparku.

W strefie rekreacyjnej znajduje się: basen sportowy o wymiarach 25 x 14,5 m i głębokości od 1,3 – 1,8 m, basen do nauki pływania oraz basen z hydromasażem dla 12 osób, a także sezonowy basen zewnętrzny. Basen zewnętrzny posiada część brodzikową przeznaczoną dla najmłodszych.

W strefach saunarium i fitness będzie można się odprężyć, zrelaksować, ale również wziąć udział w różnych zajęciach.

Nowy basen jest już kolejnym obiektem otworzonym przez Wrocławski Park Wodny. Po wakacjach będzie on służył uczniom z pobliskiej szkoły. –Aquapark Zakrzów to drugi obiekt, który udało nam się wybudować od 2019 roku. Bliźniaczy obiekt otworzyliśmy 2 lata temu na Brochowie. Dziś otwieramy kolejny mini Aquapark dla mieszańców północno wschodniej części Wrocławia. Z basenu będą korzystać od września uczniowie pobliskiej SP nr 44 – mówi Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Cztery strefy w jednym obiekcie

W strefie rekreacyjnej znajduje się: basen sportowy o wymiarach 25 x 14,5 m i głębokości od 1,3 – 1,8 m, basen do nauki pływania oraz basen z hydromasażem dla 12 osób, a także sezonowy basen zewnętrzny. Basen zewnętrzny będzie posiada część brodzikową przeznaczoną dla najmłodszych. Aquapark Zakrzów to nie tylko strefa basenów, na pierwszym piętrze budynku znajduje się część sportowo–wypoczynkowa, czyli sale fitness oraz strefa saunarium. W strefie sportowej są 2 sale fitness, a w strefie saunarium dwie sauny fińskie, sauna parowa oraz pomieszczenie do wypoczynku.

Wrocławski Park Wodny to ulubione miejsce wypoczynku, relaksu dolnoślązaków – mówią o tym liczby w ubiegłym rekordowym roku Aquapark Wrocław odwiedziło 2,2 miliona gości. Wraz ze startem wakacji zapraszamy do nowego obiektu na Zakrzowie. Z Aquaparku będzie można korzystać w ramach karnetu VIP już od 5 zł dziennie, z okazji otwarcia przedłużamy promocję na karnet VIP 4 miesiące w cenie 3 – opowiadał Grzegorz Kaliszczak Prezes WPW. S.A

Nowy Aquapark jest unikalny i ekologiczny

Obiekt przy ulicy Wilanowskiej jest unikatem, ze względu na swoje ekologiczne funkcje. Został wyposażony w zespół urządzeń generujących ciepło i prąd w obiekcie z naturalnych źródeł. Na dachu budynku znajduje się farma fotowoltaiczna. Obiekt jest wyposażony również w zespół generatorów gazowych produkujących energię elektryczną oraz pompę ciepła, która wytwarza ciepło w nieckach basenowych wraz z generatorami.

Zobaczcie poniżej jak wygląda nowy Aquapark!

Mat. pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content