Przyjaciele Radia Rodzina

Biuro Podróży Camino Travel

Camino Travel to biuro podróży z wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji pielgrzymek do miejsc kultu religijnego, autokarem lub samolotem, na całym świecie (m. in. Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja, Meksyk, Izrael).

Biuro współpracuje z licznymi parafiami w kraju i za granicą, tworzy programy na zamówienie dla grup oraz takie, na które mogą się zapisywać indywidualni chętni. Każdy wyjazd jest rzetelnie przygotowany i szczegółowo zaplanowany. Grupy uczestniczą w zarezerwowanych Mszach św. w ważnych dla chrześcijan sanktuariach, bazylikach, katedrach i kościołach na trasie pielgrzymki. Biuro posiada własne autokary, którymi realizuje pielgrzymki autokarowe i wynajmuje autokary dla grup zorganizowanych.

Właściciele i pracownicy biura to osoby posiadające długoletnie doświadczenie w branży turystycznej, z pasją realizujące wszelkie turystyczne wyzwania.

Camino Travel

ul. Dawida 8/2, 50-527 Wrocław

tel. 71 79 78 622, 71 79 48 994

rez. grupowe – Agnieszka Kulbida tel. 535 242 700

www.camino.travel.pl

Kaczmarski Group

Kaczmarski Group to grupa firm, które kompleksowo wspierają klientów w zarządzaniu wierzytelnościami i pomagają im w utrzymaniu płynności finansowej.

W jej skład wchodzą renomowane i znane na rynku marki. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych jest Krajowy Rejestr Długów – największe polskie biuro informacji gospodarczej, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą sprawdzić wiarygodność finansową klientów. Pod jego patronatem działa program Rzetelna Firma, grupujący 50 tys. firm wyróżniających się Certyfikatem Rzetelności.

Spółka faktoringowa NFG zapewnia mikroprzedsiębiorcom faktoring online, a gdy nieuczciwi kontrahenci nie chcą oddać pieniędzy, w odzyskaniu należności pomagają profesjonalni negocjatorzy z Kaczmarski Inkasso i prawnicy z Kancelarii Prawnej Via Lex.

Najnowsza marka ChronPESEL.pl chroni Polaków przed finansowymi skutkami utraty danych osobowych – wyłudzeniem na nie kredytu lub pożyczki.

Kaczmarski Group Sp z.o.o

ul. Danuty Siedzikówny 12

51-214 Wrocław

kontakt@kaczmarskigroup.pl

kaczmarskigroup.pl

Uzdrowisko Sczawno-Jedlina

Misją „Uzdrowiska Szczawno-Jedlina” S.A. jest jak najlepsze wykorzystywanie naturalnych surowców leczniczych, wiedzy i umiejętności całego personelu w celu poprawy zdrowia i jakości życia wszystkich kuracjuszy i gości korzystających z naszych usług w zakresie lecznictwa, rehabilitacji medycznej, społecznej i zawodowej, profilaktyki i wypoczynku oraz propagowania zdrowego stylu życia.

„Uzdrowisko Szczawno-Jedlina” S.A.

ul. H. Sienkiewicza 5
58-310 Szczawno – Zdrój

szczawno-jedlina.pl

Grupa HASCO

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Vratislavia Medica Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Chcą być liderem w farmacji i ochronie zdrowia, dostarczając najwyższej jakości produkty, usługi i rozwiązania oraz realizując potrzeby naszych Klientów. Pragną być postrzegani jako rzetelny, uczciwy i pożądany pracodawca oraz przyciągać ludzi utalentowanych i otwartych na nowe wyzwania

W swoich działaniach Grupa HASCO kieruje się:

– uczciwością i odpowiedzialnością,
– regułą najwyższej jakości i skuteczności,
– elastycznością i otwartością na nowe rozwiązania,
– kreatywnością i chęcią stałego rozwoju.

Każda ze spółek Grupy HASCO spełnia najwyższe standardy jakości potwierdzane certyfikatami, nagrodami oraz zaufaniem konsumentów i partnerów biznesowych.

Grupa HASCO jest jednym z największych pracodawców na Dolnym Śląsku, zatrudniając obecnie ponad 1500 osób.

inf. pras.

Grupa HASCO

ul. Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław

hasco-lek.pl

Uzdrowiska Kłodzkie S.A.

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU stanowią największy w Polsce kompleks uzdrowiskowy. Tworzą go trzy popularne kurorty o wielowiekowej tradycji uzdrowiskowej: Polanica–Zdrój, Duszniki–Zdrój i Kudowa-Zdrój.

Uzdrowiska Kłodzkie to symbol polskich zdrojów. Jest to również największy kompleks uzdrowisk w Polsce, obejmujący swym zasięgiem trzy malownicze kurorty: Polanicę-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowę-Zdrój. Łagodny klimat, malownicze okolice, możliwości lecznicze z wykorzystaniem najwyższej jakości wód mineralnych, fachowa opieka specjalistów, lekarzy i fizjoterapeutów oraz szeroki wachlarz zabiegów to tylko niektóre z elementów wspaniałego pobytu w Uzdrowiskach.

inf. pras.

UZDROWISKA KŁODZKIE S.A. – GRUPA PGU

ul. Zdrojowa 39, 57-320 Polanica-Zdrój

uzdrowiska-klodzkie.pl

Staropolanka

Staropolanka to naturalny skarb Uzdrowiska w butelce, który pomaga zachować równowagę w zalecanej, codziennej diecie.

Uzdrowiska Kłodzkie to symbol polskich zdrojów. Jest to również największy kompleks uzdrowisk w Polsce, obejmujący swym zasięgiem trzy malownicze kurorty: Polanicę-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowę-Zdrój. Łagodny klimat, malownicze okolice, możliwości lecznicze z wykorzystaniem najwyższej jakości wód mineralnych, fachowa opieka specjalistów, lekarzy i fizjoterapeutów oraz szeroki wachlarz zabiegów to tylko niektóre z elementów wspaniałego pobytu w Uzdrowiskach.

Staropolanka to naturalny skarb Uzdrowiska w butelce, który pomaga zachować równowagę w zalecanej, codziennej diecie. Dobrodziejstwo działania źródeł mineralnych w Uzdrowisku Polanica-Zdrój wykorzystywane było już w XVII wieku przez zakon jezuitów i kontynuowane jest do dziś. Bogata oferta produktów Uzdrowisk Kłodzkich SA – grupa PGU sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio – i niskozmineralizowane, gazowane, lekko gazowane i niegazowane.

inf. pras.

UZDROWISKA KŁODZKIE S.A. – GRUPA PGU

ul. Zdrojowa 39, 57-320 Polanica-Zdrój

staropolanka.pl

PKN Orlen

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100. Grupa ORLEN prowadzi działalność na 6 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, w Kanadzie i na Słowacji.

Koncern dysponuje nowoczesnymi, zintegrowanymi aktywami zdolnymi do przerobu ponad 35 mln ton różnych gatunków ropy rocznie, a sprzedaż detaliczną prowadzi z wykorzystaniem największej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej sieci ponad 2800 stacji paliw. Oferta Grupy ORLEN to ponad 50 najwyższej jakości produktów petrochemicznych i rafineryjnych. Nasze produkty docierają na 6 kontynentów do ponad 90 krajów. PKN ORLEN jest również liczącym się graczem na rynku energii w Polsce, a zarazem największym przemysłowym producentem energii elektrycznej dysponującym mocami na poziomie 1,9 GWe. W obszarze wydobycia Koncern dysponuje własną bazą zasobów ropy i gazu (2P), które na koniec 2018 roku wyniosły ok. 211 mln boe. ORLEN nieprzerwanie od kilku lat uznawany jest najcenniejszą marką w Polsce, wycenianą na poziomie 4,7 mld zł. PKN ORLEN jest także jedyną w regionie firmą, która otrzymała już szósty raz z rzędu prestiżowy tytuł The Most Ethical Company, przyznawany przez amerykański Ethisphere Institute.

mat. pras.

PKN ORLEN

Ul. Bielańska 12
00-085 Warszawa

www.orlen.pl

Skip to content