Aquapark Wrocław dziś odwiedził milionowy gość w 2024 roku!

fot. Radio Rodzina

Dziś chwilę po godz. 11:00 Wrocławski Park Wody odwiedził milionowy klient. Stało się to szybciej niż rok temu. Świadczy to o tym, że wrocławski Aquapark z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Nie tylko wśród wrocławian.

Milionowym gościem Aquaparku został pan Bartosz Tarnopolski, który przyszedł tam ze swoją córeczką Oliwką. Jak mówi, wiedział, że w najbliższym czasie zostanie wyłoniony milionowy klient, ale nie przypuszczał, że to właśnie on nim zostanie. Jakie są jest jego ulubione miejsce we Wrocławiu?

W prezencie pan Bartosz otrzymał roczny karnet VIP do Aquaparku.

Rok temu, milionowy klient odwiedził Aquapark w lipcu. W tym roku stało się to jeszcze przed połową czerwca, a to oznacza, że obiekt staje się coraz bardziej popularny. To cieszy Grzegorza Kaliszczaka, prezesa Wrocławskiego Parku Wodnego.

– To dla nas olbrzymie wyróżnienie i odpowiedzialność. I powód do ciągłego rozwoju. Bo jeśli jest więcej gości to powiększamy liczbę atrakcji. Cieszę się, że Aquapark jest coraz chętniej wybierany i odwiedzany przez naszch gości. Cały czas się rozwijamy i powiększamy atrakcje w naszym obiekcie na ul. Borowskiej oraz jesteśmy coraz bliżej mieszkańców Wrocławia. Obecnie trwa budowa nowych zjeżdżalni w Aquaparku przy ul. Borowskiej. Powstają dwie nowe zjeżdżalnie pontonowe oraz podwójna zjeżdżalnia DuoRacer. – dodaje Grzegorz Kaliszczak, prezes Wrocławskiego Parku Wodnego.

Skąd pracownicy Aquaparku wiedzieli, że to właśnie dziś pojawi się milionowy klient? O obliczeniach mówi Grzegorz Kaliszczak.

 Obiekt przy ulicy Borowskiej działa od 2008 roku. Z roku na rok Aquapark zmienia się i rozrasta, przybywa atrakcji oraz gości. W roku 2023 padł rekordowy wynik frekwencji Aquapark odwiedziło ponad 2,2 miliona gości.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content