Koncert Wojna Światów w Centrum Historii Zajezdnia

Foto: Centrum Historii Zajezdnia

Chociaż coraz większymi krokami zbliża się koniec wakacji, my nie zwalniamy tempa! Już 26 sierpnia na placu przed Centrum Historii Zajezdnia odbędzie się fantastyczne wydarzenie, które nie tylko naładuje Was energią na nadciągającą jesień, ale też połączy pokolenia!

Jak co roku w rocznicę strajku sierpniowego z 1980 roku zafundujemy Wam niezapomniane muzyczne emocje. Tym razem zapraszamy Was na prawdziwą „wojnę światów”! Trzech różnych wykonawców, trzy odmienne gatunki muzyczne i trzy pokolenia. Brzmi ekscentrycznie i intrygująco? Wiadomo!

Przed Wami wystąpią:

Józef Skrzek – wirtuoz i multiinstrumentalista. W sierpniu wraz z Marcinem Pospieszalskim, Pawłem Dobrowolskim, Maciejem Sikałą i Dariuszem Kozakiewiczem zaprezentują współczesną kreację repertuaru znanego z płyty „Wojna światów – następne stulecie”,
a więc ścieżki dźwiękowej do futurystycznego filmu Piotra Szulkina o tym samym tytule. Można powiedzieć, że będzie to połączenie rocka i jazzu… ale bądźcie pewni, że występ wykroczy poza wszelkie konwenanse!

Abradab i przyjaciele – któż nie zna choćby jego kultowego hitu nagranego wspólnie
z Gutkiem „Rapowe ziarno” czy występów z zespołem Kaliber 44? Artyści porwą wszystkich
w rytm dźwięków będących połączeniem rapu i reggae rytmów! Do tego czeka Was wiele niespodzianek.

Marta Zalewska – pop-rockowa wokalistka i laureatka konkursu Czwórki Polskiego Radia „Wydaj płytę z Będzie Głośno”, zadebiutowała na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Występowała w ramach jubileuszowej, dziesiątej trasy koncertowej „Męskie Granie” oraz na wielu festiwalach zagranicznych. Najnowszy projekt Marty to „Mickiewicz/Zalewska”,
w ramach którego artystka skomponowała muzykę do tekstów Adama Mickiewicza.

Bilety na wydarzenie w cenie 40 złotych dostępne na Eventim oraz w Centrum Historii Zajezdnia.
Dla członków NSZZ „Solidarność” bilety w cenie 20 złotych dostępne są w Centrum Historii Zajezdnia.

Do zobaczenia na Wojnie Światów!

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content