„Umówmy się na Wrocław”: Piotr Uhle i Bogusław Szpytma

fot. Radio Rodzina

Gośćmi Radia Rodzina byli Piotr Uhle, przewodniczący klubu radnych Nowoczesna w Radzie Miejskiej Wrocławia, kandydat do rady miejskiej z ramienia Koalicji Obywatelskiej oraz Bogusław Szpytma (Suwerenna Polska), były wicewojewoda dolnośląski , kandydat do Rady Miejskiej Wrocławia z list Prawa i Sprawiedliwości.

Koalicja Obywatelska nie wystawiła swojego kandydata w wyborach na prezydenta Wrocławia. W przestrzeni publicznej pojawiały się głosy, że o ten urząd będzie ubiegał się poseł Michał Jaros, szef dolnośląskich struktur PO. Co więcej, oficjalnego poparcia od Koalicji Obywatelskiej nie otrzymał także obecny prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Decyzję władz KO skomentował radny Nowoczesnej Piotr Uhle.

Z kolei kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Wrocławia jest Łukasz Kasztelowicz, wieloletni prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Co należy zmienić we Wrocławiu? Które kwestie są kluczowe dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska? Na te pytania odpowiedział Piotr Uhle.

A jakie pomysły na Wrocław ma Bogusław Szpytma? Jednym z nich jest darmowa komunikacja miejska.

Cała rozmowa do odsłuchania poniżej:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content