Robert Grzechnik: Chciałbym zatrzymać rosnące ceny energii

fot. Patrycja Jenczmionka

Robert Grzechnik – wrocławianin, inżynier, przedsiębiorca, były Radny Rady Miejskiej Wrocławia poprzedniej kadencji ubiega się o mandat do Parlamentu Europejskiego z list Konfederacji na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Robert Grzechnik zamyka dolnośląsko-opolską listę Konfederacji. –Chcemy żyć normalnie, z takim hasłem idziemy i dlatego też kandyduję – mówi w „Porannym Gościu”.

Konfederacja jest uznawana za partię sceptyczną wobec Europy. Roberta Grzechnika pytaliśmy, czy bliżej mu do eurosceptyków, czy euroentuzjastów?

– Nie zagłosowałbym za opuszczeniem UE – mówił kandydat Konfederacji.

Robert Grzechnik był wiceprzewodniczącym komisji budżetu i finansów, nigdy nie głosował za podniesieniem podatków i jako jedyny radny był przeciwko podniesieniu pensji radnym i prezydentowi miasta. Jest prezesem regionu dolnośląsko-opolskiego Nowej Nadziei, był organizatorem protestów w obronie kierowców, prezesem stowarzyszenia Otwarty Wrocław oraz kandydatem Konfederacji na Prezydenta Wrocławia w ostatnich wyborach samorządowych (otrzymał ponad 12 tys głosów, 5,4% poparcia).

POSŁUCHAJ:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content