Prezes WKS Patryk Załęczny: Chciałbym postawić na Ekstraligę kobiet

fot. Patrycja Jenczmionka

Piąta wygrana z rzędu piłkarzy Śląska w starciu rozpoczynającym 8. kolejkę Ekstraklasy. Wrocławska drużyna pokonała na wyjeździe Puszczę Niepołomice 3:1. Obecnie WKS Śląsk Wrocław jest liderem tabeli. Z nowym prezesem rozmawiamy o kondycji drużyny, głośnej sprawie Marcina Torza – dziennikarza, który miał zostać wiceprezesem czy ewentualnych transferach.

– To był pierwszy mecz pod moimi rządami, więc było to bardzo dla mnie ważne spotkanie, mówi w audycji „Poranny Gość” Patryk Załęczny – prezes wrocławskiej drużyny.

-Śląsk Wrocław w najbliższą sobotę o godz 15:00 zmierzy się z Piastem. Jak typuje kolejne mecze nowy prezes? Każde zwycięstwo i najdalsza runda, jeśli chodzi o Puchar Polski jest dla nas bardzo cenne, dodaje.

Prezes Patryk Załęczny odniósł się także do sprawy Marcina Torza, który miał być zatrudniony jako na stanowisko jako wiceprezes drużyny.

Zapytaliśmy także, jak to jest możliwe, że proponowano stanowisko wiceprezesa za 34 tysiące dziennikarzowi Marcinowi Torzowi, który nie ma wyższego wykształcenia i doświadczenia i dodatkowo zmienia się warunki zatrudnienia na walnym zgromadzenia?

Co z prywatyzacją Śląska Wrocław?

Jakie cele zakłada sobie Patryk Załęczny? Chciałbym postawić na Ekstraligę kobiet, zaznacza nowy prezes.

Erik Exposito zostaje dalej kapitanem drużyny. Będziemy z nim chcieli usiąść do stołu i rozpocząć negocjacje.

POSŁUCHAJ:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content