Poseł Michał Jaros: Jacek Sutryk to kandydat Grzegorza Schetyny. PO nie wskazała kandydata

fot. Patrycja Jenczmionka

Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zostali zatrzymani we wtorek wieczorem podczas pobytu w Pałacu Prezydenckim. Jeszcze tego samego dnia trafili do aresztu śledczego Warszawa-Grochów. O sprawie piszą media zagraniczne nazywając sprawę chaosem politycznym, kryzysem państwowym czy destabilizacją działalności instytucji państwowych. Sprawę komentuje w audycji „Poranny Gość” poseł na Sejm Koalicji Obywatelskiej Michał Jaros – szef dolnośląskich struktur PO. Rozmawiamy także o wyborach samorządowych, kandydacie na urząd prezydenta i mediach publicznych.

-Prezydent nie może być adwokatem polityków partii, która rządziła. Wąsik i Kamiński są przestępcami, bo tak orzekł sąd – mówi poseł Michał Jaros.

Członkowie Akcji Miasto podpisali deklarację o dołączeniu do Koalicji dla Wrocławia. Są w niej już: Platforma Obywatelska, Zieloni i Wrocławskie Forum Osiedlowe. O koalicji mówi się, że jest antyprezydent Jacek Sutryk.

 „Koalicja dla Wrocławia” ma działać pod jednym warunkiem – że nie dołączy do niej prezydent Jacek Sutryk.

Szefa dolnośląskich struktur pytaliśmy także o słowa senatora Grzegorza Schetyny ws. kandydata na urząd prezydenta Wrocławia.

W rozmowie poruszyliśmy także likwidację mediów publicznych.

POSŁUCHAJ:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content