B. Kempa: Szymon Hołownia dał się zaprzęgnąć w rydwany polityki nienawiści Donalda Tuska

fot. Radio Rodzina

Pakt migracyjny to akt propagandowy, który elity europejskie mogą pokazać wyborcom w swoich krajach przed wyborami, udając, że poradzili sobie z problemem nielegalnych migrantów. Szymon Hołownia dał się zaprzęgnąć w rydwany polityki nienawiści Donalda Tuska, który nie szanuje demokracji, a tego słowa używa jedynie do celów propagandowych – to tylko niektóre z tez, jakie padły na naszej antenie z ust Beaty Kempy, europosłanki do Parlamentu Europejskiego. Pani poseł została również zapytana o to, na którego z kandydatów oddałaby głos w drugiej turze wyborów na prezydenta Wrocławia. 

Zdaniem pani poseł zgoda na przymusową relokację uchodźców oznacza obciążenie dla samorządów i trzeba przed nią chronić Polaków: 

Wyjaśniała także dlatego Parlament Europejski podjął taką decyzję dwa miesiące przed wyborami, w czasie których wybierzemy nowych europosłów:

Zapytana o środki z KPO, które wpłynęły do Polski, pani poseł zwróciła uwagę, że przede wszystkim należy zbadać i pokazać kto w Brukseli i na czyje życzenie te środki Polsce blokował, by doprowadzić do obalenia rządu Zjednoczonej Prawicy. Dodała również, że środki z KPO to nie sukces Donalda Tuska:

Decyzje rządu Donalda Tuska to zdaniem naszego gościa zasłony dymne:

Na zakończenie zapytaliśmy o podpowiedź wyborcom Zjednoczonej Prawicy, kogo powinni poprzeć w drugiej turze wyborów na prezydenta Wrocławia:

Posłuchaj całej rozmowy:

Rozmowę prowadził ks. Rafał Kowalski.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content