Lato na Pergoli – pomysły na relaks w mieście

fot. Radio Rodzina

Koncerty, filmowa rozgrzewka przed Nowymi Horyzontami, gry terenowe, warsztaty dla dzieci, zwiedzanie obiektu z przewodnikiem, zumba i wiele więcej! W kompleksie Hali Stulecia codziennie aż do końca sierpnia trwa cykl bezpłatnych wydarzeń w ramach cyklu „Lato na Pergoli”.

– Bardzo dużo dzieje się na Pergoli oraz w naszym Wrocławskim Centrum Kongresowym. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tych różnorodnych wydarzeniach. To i koncerty, i aktywności fizyczne, wystawy – mówi Tomasz Myszko-Wolski, rzecznik Hali Stulecia.

W ramach rozgrzewki przed festiwalem „MFF mBank Nowe Horyzonty” w czwartki o godz. 21:30 na Pergoli odbywają się pokazy kinowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Wrocławianie przychodzą nie tylko na pokazy Fontanny Multimedialnej, ale też na pikniki i zajęcia sportowe w weekendy (zumba, bule, joga, gry) oraz bezpłatne zwiedzanie kompleksu Hali Stulecia z przewodnikiem. Wystarczy się do nas zgłosić – dodaje Tomasz Myszko-Wolski.

Jesteście ciekawi, co jeszcze w programie? Sprawdźcie kalendarz na stronie: https://halastulecia.pl/kalendarz-imprez/ Do zobaczenia na miejscu!

Więcej o wydarzeniach w audycji we wtorek (9.07) po godz. 16:15.

POSŁUCHAJ ROZMOWY:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content