Nowe zjeżdżalnie w Aquapark Wrocław już otwarte!

Mat. Pras.

We wrocławskim Aquaparku otwarte zostały nowe zjeżdżalnie. Dwie nowe, pontonowe zjeżdżalnie są już dostępne dla gości Aquaparku – BlueBerry i Lollipop. 

Aquapark Wrocław zaprasza od dzisiaj na nowe atrakcje dwie nowe zjeżdżalnie i dmuchany plac zabaw dla dzieci. Niebieska zjeżdżalnia nazywa się BLUEBERRY, a kolorowa niebiesko-różowa – LOLLIPOP nazwy zostały wybrane w konkursie.

 Nowe zjeżdżalnie to ślizgawki pontonowe, które dostępne są na wieży zjeżdżalni w Aquapark Wrocław przy ul. Borowskiej 99. Lollipop to ślizgawka różowo-niebieska z elementem rożka, o długości 82 m. BlueBerry to zjeżdżalnia pontonowa w kolorze niebieskim, jej długość ślizgu to 123 m. Wyposażona jest w element startowy o długości 3,5 m oraz wannę hamowną o długości 9 m. Długość całkowita zjeżdżalni wynosi 136 m.

Nowy wodny plac zabaw  

 Na terenach zewnętrznych Wrocławskiego Parku Wodnego powstała również nowa atrakcja dla dzieci. Dmuchany wodny plac zabaw. Jest to ogromy dmuchaniec o wymiarach 40 x 16 m z torem przeszkód, 5 zjeżdżalniami oraz niecką basenową o 30 cm głębokość. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

  W sezonie wakacyjny przygotowaliśmy dla naszch gości nowe atrakcje. Powstały dwie nowe zjeżdżalnie BlueBerry oraz Lollipop. Zjeżdżalnia pontonowa cieszyła się u nas bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego w Aquaparku mamy teraz, aż dwie zjeżdżalnie pontonowe. Jest to doskonałe uzupełnienie naszej oferty dla dzieci oraz dorosłych. Dla naszych młodszych gości przygotowaliśmy dmuchany, wodny plac zabaw.– mówi Adrianna Pawlicka rzecznik prasowy WPW.

W Aquaparku powstanie kolejna zjeżdżalnia

W Aquaparku Wrocław powstanie trzecia zjeżdżalnia Duo Racer, to podwójna zjeżdżalnia, na której będzie można się ścigać. Zjeżdżalnia Duo Racer będzie dostępna pod koniec tego roku.

Obecnie w Aquaparku dostępnych jest  dziewięć zjeżdżalni o zróżnicowanym stopniu trudności. Najdłuższa zjeżdżalnia to BlueBerry jej długość to 136 cm.

Mat. Pras.
Mat. Pras.

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content