Za nami XXI Dni Gminy Długołęka – relacja z wydarzenia

fot. Radio Rodzina

Za nami oczko, czyli 21. edycja Dni Gminy Długołęka. Na scenie w Parku w Szczodrem zaprezentowali się artyści polskiej estrady, a także finaliści tegorocznej odsłony „The Best Of Długołęka”. Lokalne stoiska zaprezentowały smakołyki i rękodzieło. Nie zabrakło też zabawy w lunaparku czy prezentacji Betard Sparty Wrocław i wozu strażackiego „Szczodruś”.

O idei wydarzenia mówi Wojciech Błoński, wójt Gminy Długołęka.

– Największa impreza na terenie gminy Długołęka – mówi Edyta Ostrowska, kierownik Wydziału Współpracy i Promocji Gminy Długołęka.

– W tym roku po raz drugi gmina Długołęka zorganizowała loterię „Rozlicz Pit w Gminie Długołęka” – dodaje Edyta Ostrowska.

Wśród stoisk prezentowanych w sobotę i niedzielę (29-30 czerwca) były m.in. stowarzyszenia, partnerzy festynu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Długołęce czy Gminny Klub Senior+ w Bykowie.

Pokazy akrobatyczne, pokazy magii, warsztaty sadzenia roślin i wiele więcej. O wrażenia zapytaliśmy uczestników.

Pani Basia jest mieszkanką Gminy Długołęka. Prowadzi Stowarzyszenie Koci Los, pomagając opuszczonym i chorym zwierzakom.

Podczas Dni Gminy już po raz drugi odbyła się edycja przeglądu wokalistów – „The Best of Długołęka”. Przy aranżacji i udziale orkiestry Dziubek Band, swoje talenty pokazali mieszkańcy i mieszkanki Gminy.

– Bardzo fajne wydarzenie, dużo atrakcji i super muzyka – mówi jedna z uczestniczek wydarzenia.

Cała relacja z wydarzenia już dziś (1 lipca) po godz. 14:10 w Radiu Rodzina!

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content