Kolejna inwestycja Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. W Brzegu powstało Lokalne Centrum Biznesu.

facebook.com/WalbrzyskaSSE

19 czerwca 2024 r. w Brzegu, przy ul. Majułowickiej, nastąpiło uroczyste otwarcie hali produkcyjno-magazynowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Inwestycja, zrealizowana zgodnie z harmonogramem przez PEKABEX BET S.A, pochłonęła ponad 26,7 mln zł, a nadzór nad jej budową sprawowała firma IC- L INGENIEUR CONSULTING.

Otwarcie naszej hali przemysłowej to wyraźny znak dla inwestorów z kraju i z zagranicy, że Brzeg i nasz region to miejsce otwarte na biznes — miejsce, w którym warto inwestować

mówił w trakcie wydarzenia Piotr Wojtyczka, Prezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” realizuje autorski projekt budowy nowoczesnych i skalowalnych obiektów przemysłowo-magazynowych zaprojektowanych z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Obiekty produkcyjne, wyposażone w zaplecze biurowe i
administracyjne, odpowiadają na potrzeby podmiotów gospodarczych, które nie dysponują własną infrastrukturą przemysłową lub kapitałem do jego rozbudowy.

Bliźniacze hale powstają na całym obszarze oddziaływania Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” – Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie i Wielkopolsce. LCB dostępne są na leasing lub wynajem, a przedsiębiorcy mogą skorzystać z całości obiektu lub wybrać jeden z czterech modułów.

Lokalne Centrum Biznesu w Brzegu to kolejna inwestycja w tym regionie, która przyciąga biznes i nowych inwestorów. Dziękuję Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK” za tę inicjatywę i jestem przekonany, że gmina doskonale wykorzysta potencjał nowo wybudowanej hali

mówił Wicemarszałek Województwa Opolskiego Zbigniew Kubalańca

Inwestycja zakłada możliwość dalszej rozbudowy i skalowania obiektu. Bliźniaczy obiekt zlokalizowany na terenie południowej Polski został wynajęty w całości jeszcze przed ukończeniem jego budowy. Lokalne Centra Biznesu cieszą się dużym zainteresowaniem rynku – aktualnie WSSE „INVEST-PARK” prowadzi intensywne rozmowy z przedsiębiorcami zainteresowanymi wynajmem poszczególnych modułów LCB w Brzegu.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content