Co słychać w Gminie Długołęka?

fot. Radio Rodzina

Z wójtem Gminy Długołęka spotkaliśmy się po raz pierwszy po wyborach, by min. powiedział o planach na najbliższą kadencję. W rozmowie Wojciech Błoński opowie też o inwestycjach realizowanych w gminie i o wyborach na sołtysów i do rad sołeckich. Zaprosi też na Dni Gminy Długołęka.

Wojciech Błoński ponownie został wybrany na wójta Gminy Długołęka. Jak mówi na naszej antenie, przez pierwszą kadencję ciężko pracował, by móc ponownie wygrać.

Jakie plany na kolejną kadencję ma Wojciech Błoński?

W piątek, 14. czerwca w Gminie Długołęka zakończy się akcja „Rozlicz PIT w Gminie Długołęka”. Jej zakończeniem będzie losowanie nagród. O akcji mówi Wojciech Błoński.

Powoli zbliżają się Dni Gminy Długołęka. Wojciech Błoński na razie nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów. Jednak, by odkryć co czeka uczestników Dni Gminy poleca śledzić gminne media społecznościowe.

W gminie trwają pewne inwestycje. Jedną z nich jest rozbudowa, a właściwie budowa biblioteki gminnej.

Natomiast na odbiór czeka świetlica wiejska w Kiełczówku.

Dodatkowo, w Gminie Długołęka odbędą się niedługo wybory na sołtysów i do rad sołeckich. Długołęka jest największą wiejską w Polsce. Liczy 41 miejscowości. Jak mówi wójt, rozporządzenia o wyborach zostały już rozesłane do sołectw i wkrótce odbędą się wybory.

Posłuchaj całej rozmowy:

Część 1

Część 2

Część 3

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content