MPK Wrocław zaprasza na Dni Rekrutacji

Mat. Pras.

Być może te w F1 są szybsze, ale tylko dlatego, że pit stopy na zajezdni autobusowej obejmują więcej zadań! Dzięki świetnie zgranemu zespołowi specjalistów pojazdy każdego dnia przechodzą prawdziwą metamorfozę i odzyskują gotowość do dalszych tras. Zobacz to sam i… zostań z MPK na dłużej!

Szczegóły przybliża Witold Woźny, prezes MPK Wrocław.

Jak będzie wyglądać dzień rekrutacyjny MPK Wrocław? Mówi Przemysław Nowicki, wiceprezes MPK Wrocław.

Kiedy i gdzie?

11 i 13 czerwca 2024 roku w godzinach 17:00-19:00 na zajezdni autobusowej przy ul. Obornickiej 131 odbędą się Dni Rekrutacji MPK Wrocław. Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z zespołem rekrutacyjnym i szkoleniowcami MPK, dowiedzieć się więcej o pracy w firmie, a także przekonać się, jak wygląda codzienność kierowcy autobusu. MPK Wrocław zaprasza zarówno osoby zainteresowane karierą, jak i tych, którzy dopiero rozważają taką możliwość.

Zostań kierowcą żółto-czerwonego bolidu!

Wystarczy, że masz ukończone 21 lat i prawo jazdy kat. B – resztę wymaganych uprawnień uzyskasz przy pomocy MPK Wrocław. Na start firma zapewnia umowę o pracę z wynagrodzeniem na poziomie 7000 zł brutto, a także bogaty pakiet socjalny, dofinansowanie do wczasów, karta Multisport i wiele więcej.

Co czeka na Ciebie podczas Dni Rekrutacji?

 • Spotkania z pracownikami MPK – uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące pracy w MPK od osób, które doskonale znają firmę.
 • Zwiedzanie zajezdni i pojazdów – zajrzyj za kulisy, obejrzyj szkoleniową „L-kę” oraz inne pojazdy od zaplecza.
 • Przejazd autobusem przez zajezdnię – doświadcz, jak wygląda dzień z życia kierowców MPK, przejeżdżając autobusem przez zajezdnię i obserwując podejmowane działania, od momentu rozpoczęcia pracy aż do jej zakończenia.
 • Prezentacje usług MPK – poznaj innowacje i usprawnienia, które zwiększają efektywność i komfort korzystania z transportu publicznego.

Kogo zaprasza MPK?

Wszystkie osoby, które ukończyły 21 lat oraz:

 • posiadają prawo jazdy kat. „B” i są zainteresowane zdobyciem prawa jazdy kat. „D” oraz kwalifikacji na przewóz osób;
 • posiadają prawo jazdy kat. „D” i są zainteresowane zdobyciem kwalifikacji na przewóz osób;
 • posiadają prawo jazdy kat. „D” oraz kwalifikacje na przewóz osób.

Co oferuje MPK?

 • Bezpłatne kursy dla kandydatów na kierowców autobusów.
 • Gwarancję zatrudnienia na umowę o pracę po ukończeniu kursu.
 • Dostęp do ubezpieczenia grupowego.
 • Możliwość zatrudnienia już w trakcie szkolenia.
 • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karta Multisport, bilet na komunikację miejską itp.).

To również szansa dla tych, którzy chcieliby rozpocząć stabilną pracę w pewnej firmie.

Dzisiaj zmiana branży zawodowej nikogo nie dziwi, a z MPK może być ona wręcz wygodnaspółka zapewnia bezpłatne kursy dla kandydatów na kierowców autobusów z możliwością zatrudnienia już w ich  trakcie! To, co odróżnia MPK Wrocław od innych firm transportowych, to fakt, że oferowana jest praca na miejscu. Pracownicy mogą być codziennie w domu i spędzać czas z rodziną. Każdy kierowca pracuje według miesięcznych grafików, dzięki temu doskonale wie, kiedy, o której godzinie zaczyna i kończy pracę.

Jak się przygotować?

Wystarczy przyjść do zajezdni i przynieść ze sobą CV. Osoby, które nie będą miały dokumentu, mogą także skorzystać z formularzy dostępnych na miejscu.

Masz wątpliwości?

MPK Wrocław rozumie, że początki mogą być stresujące. Dlatego zarówno podczas Dni Rekrutacji, jak i potem, w pierwszych dniach pracy na linii, nowo zatrudnionym towarzyszyć będzie doświadczony kierowca, udzielając niezbędnej pomocy i wskazówek.

Mat. Pras.

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content