Szukasz pracy? Możesz znaleźć ją na Powiatowych Targach Pracy!

fot. wroclaw.praca.gov.pl

W dniach 13 i 14 czerwca odbędą się współorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowe Targi Pracy. Lista wystawców z każdym dniem coraz bardziej się zapełnia i już wiadomo, że na wydarzeniu pojawią się reprezentanci różnych branż. Na Powiatowe Targi Pracy mogą przyjść nie tylko mieszkańcy powiatu wrocławskiego, ale każdy.

Już po raz 17. Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu we współpracy z Zachodnią Izbą Gospodarczą oraz Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej organizuje Powiatowe Targi Pracy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14.06, na terenie Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu przy ul. Glinianej 20-22 oraz sąsiadującego Narodowego Funduszu Zdrowia.

O tym, co będzie się działo podczas Powiatowych Targów Pracy mówi Arkadiusz Łukaszów – rzecznik prasowy Powiatowego Urzędu Pracy.

Na targach pojawią się pracodawcy z różnych branż, min. motoryzacyjnej, administracyjnej czy zbrojeniowej.

Jak przygotować się do wizyty na targach? O tym mówi Arkadiusz Łukaszów.

Powiatowe Targi Pracy nie są skierowane tylko i wyłącznie do mieszkańców powiatu wrocławskiego. Są skierowane do wszystkich, o czym mówi Arkadiusz Łukaszów.

Patrząc na poprzednie edycje, Powiatowe Targi Pracy cieszą się zainteresowaniem. W ostatnich edycjach pojawiało się na nich między 3 a 4 tys. osób. Optymistyczną informacją jest to, że na targach faktycznie można znaleźć pracę.

fot. wroclaw.praca.gov.pl

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content