Kończy się era nakrętkowej dobroczynności. Po trzynastu latach Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci żegna swoją flagową akcję

Mat. Pras.

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci zaprasza na szczególną edycję Festynu Nakrętkowego, która odbędzie się 11 czerwca 2024 roku na Pergoli przy Hali Stulecia.

To nie tylko coroczne święto, ale także ostatnia okazja, by pożegnać się z akcją „Nakrętki dla Hospicjum”, która przez trzynaście lat mobilizowała dolnośląską społeczność do pomocy dzieciom potrzebującym opieki hospicyjnej.

Dlaczego to ostatni festyn?

Przez lata dzięki zaangażowaniu mieszkańców Wrocławia udało się zebrać fundusze przekraczające 1 milion złotych z recyklingu wysokogatunkowego plastiku. Jednakże, z powodu zmian w przepisach prawa, kontynuacja akcji stała się niemożliwa. W tym roku Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci wspólnie świętują osiągnięcia tej inicjatywy i dziękują każdemu, kto przyczynił się do jej sukcesu.

Program Festynu:

9:00 – Żółty marsz życia, rozpoczynający się przy Kościele Najświętszego Serca Jezusowego.

10:00 – Oficjalne rozpoczęcie przy Pergoli Hali Stulecia.

10:15 – Atrakcje dla każdego: quizy z nagrodami, stoiska edukacyjne, warsztaty, zumba i wiele innych.

13:00 – Zakończenie festynu.

Ostatni Festyn Nakrętkowy jest wyrazem naszej wdzięczności dla całej społeczności, która przez lata wspierała nasze działania. Zapewniamy, że nasze wysiłki na rzecz potrzebujących dzieci będą kontynuowane, a Fundacja poszukuje nowych, innowacyjnych metod wsparcia – zapewnia Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, dziękując za każdy gest wsparcia.

Wszystkie przygotowane atrakcje są bezpłatne i dostępne dla wszystkich uczestników.

Mat. Pras.
Mat. Pras.
Mat. Pras.
Mat. Pras.

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content