Wspólnota Ichtis zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne

fot. Radio Rodzina

Już 8-9 czerwca w parafii rzymskokatolickiej pw. św. Augustyna we Wrocławiu odbędzie się kurs ewangelizacyjny „Ten Trzeci”. Nawiązuje do znanego w świecie kursu „Filip” i jest dla każdego.

Kurs “Ten Trzeci” to kompaktowe rekolekcje ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych. Trwają 1,5 dnia – w sobotę i w niedzielę. Dedykowane są wierzącym, jak i tym którzy chcieliby dopiero poznać Boga.

– Przychodzimy w sobotę po śniadaniu, na miejscu jemy obiad, kończymy w godzinach wieczornych. A w niedzielę spotykamy się rano i kończymy przed obiadem Eucharystią. Kurs prowadzą świeccy: małżeństwa, rodziny, osoby bezżenne, przy asystenturze kapłana – mówi Agnieszka Lach ze Wspólnoty Ichtis.

To nie jest akademicki kurs intelektualnego powrotu do korzeni. Niezależnie od tego, w jakim miejscu drogi jesteś, powrót do fundamentów zawsze powinien dać owoc. Przez doświadczenie modlitwy działa sam Jezus. – dodaje Patrycja Olczyk, mama dwójki dzieci, posługująca muzycznie.

Kolejna edycja kursu „Ten Trzeci” rozpoczyna się w sobotę 8 czerwca w salce nr 4 przy parafii pw. św. Augustyna przy ul. Sudeckiej we Wrocławiu. Udział jest bezpłatny, choć liczba miejsc ograniczona. Można się zapisać przez specjalny formularz lub u Agnieszki pod numerem telefonu dostępnym na tutaj.

Cała rozmowa w audycji „Dziś w Kościele” we wtorek 21 maja po godz. 13:10.

Fot. ichtis.kapucyni.pl

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content