6. Drone Film Festival już w sobotę!

dronefilmfestival.eu

Ponad 3 godziny materiału wideo, rozmowy z twórcami, możliwość dotknięcia drona, zobaczenia symulatora dronów to wszystko czeka na tych, którzy w sobotę odwiedzą Uniwersytet Dolnośląski DSW. W sobotę, 18 maja, o godz. 15:00 rozpoczyna się 6. Drone Film Festival.

Podczas festiwalu na widzów czekają seansy filmów nakręconych przy użyciu dronów. Będzie można też zobaczyć zdjęcia wykonane tym sprzętem. Dzięki konkursowym obrazom widzów czeka niezwykła podróż z lotu ptaka po zakątkach całego świata. I nie tylko, w programie organizatorzy przewidzieli więcej atrakcji, o których mówi Piotr Żukowski – dyrektor Drone Film Festival oraz manager kierunku media kreatywne na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu.

Tematyka konkursowa jest bardzo szeroka. Kategorii, w których można było zgłosić swoje zdjęcie było wiele. Szanse na wykazanie się twórcy mieli min. w kategoriach 360, Vertical, Happiness i wielu innych.

Na konkurs spłynęło bardzo dużo prac. Poziom był wysoki, a wybór laureatów nie był prosty.

W Polsce, tak jak i w Unii Europejskiej na latanie dronem trzeba mieć licencję. jednak, jak zaznacza Piotr Żukowski, jeśli ktoś ma zajawkę na drony, to jest w stanie nauczyć się ich obsługi w pół dnia.

6. Drone Film Festival rusza w sobotę, 18.05 o godzinie 15:00. Zakończy się około 21:00. Całe wydarzenie będzie odbywało się na Uniwersytecie DSW, przy ul. Strzegomskiej 55 we Wrocławiu.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content