Pielgrzymka Maturzystów i Młodzieży coraz bliżej!

Fot. Plakat pielgrzymki Maturzystów na Jasną Górę / DDM

Maturzyści z wrocławskiego kościoła już 8 marca pojadą na Jasną Górę do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej. Wezmą udział we Mszy Św., konferencji ze świadectwem oraz indywidualnym zawierzeniu. W tym roku po raz pierwszy dołącza do nich młodzież z dolnośląskich szkół średnich.

Formuła tradycyjnej pielgrzymki została rozbudowywana. Obecnie to Wrocławska Archidiecezjalna Pielgrzymka Maturzystów i Młodzieży Szkół Średnich.

– Chcemy wprowadzić nowy zwyczaj w archidiecezji, żeby maturzystom towarzyszyli młodsi koledzy, koleżanki – mówi ks. Piotr Rozpędowski, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

Jasna Góra to szczególne miejsce na duchowej mapie Polski. Gdy się rozmawia z młodymi ludźmi, okazuje się, że wielu z nich nigdy tam nie było.

W wydarzeniu weźmie udział Bp Jacek Kiciński CMF, biskup pomocniczy archidiecezji wrocławskiej. Msza Św. dla Maturzystów i Młodzieży odbędzie się 8 marca 2024 r. o godz. 12:00. Po niej grupy młodzieży spędzą czas wg indywidualnych planów.

Chętni zainteresowani udziałem mogą się zgłaszać: Link do zapisów dostępny jest na stronie: www.mlodzimlodym.wroclaw.pl. Informacje: tel. 665 827 796, duszpasterz@ddm.wroclaw.pl.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content