Zostań ambasadorem strefy Fitness – zdobądź roczny karnet VIP

Mat. Pras.

  W Aquaparku Wrocław wystartował konkurs na ambasadorów strefy Fitness. Będą oni poszukiwani wśród mieszkańców Wrocławia. Aquapark od zawsze promuje sport i zdrowy styl życia. Zabawa jest kierowa do osób, które kochają sport i już trenują oraz do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę i potrzebują dodatkowej motywacji.

Poszukujemy aktywnych osób, które kochają sport lub dopiero zaczynają swoją przygodę ze strefą Fitness. Każdy może zostać ambasadorem, osoba aktywna oraz szukająca motywacji do aktywności fizycznej. Idea konkursu to promowanie aktywnego trybu życia.  Aquapark Wrocław to miejsce, w którym promujemy sport i aktywność fizyczną, stąd pomysł na zorganizowanie konkursu dla ambasadorów. – mówi Adrianna Pawlicka rzecznik Aquapark Wrocław.

Jak zostać ambasadorem?

  Każdy może zostać nowym ambasadorem, konkurs odbywa się w Social Mediach na koncie @aquaparkwroclaw na Instagramie. Poszukiwane są aktywne osoby, które uczęszczają na treningi w Aquaparku.

Strefa Fitness w Aquaparku cieszy się dużą popularnością, cieszymy się, że mieszkańcy Wrocławia chętnie uprawiają sport. Chcemy wspólnie motywować wszystkich do aktywności i ćwiczeń. Akcja #Zostań Ambasadorem Fitness jest naszym złotym środkiem, by motywować innych. Osoby, które biorą w niej udział będą udostępniać swoje zdjęcia i relacje z ćwiczeń. Będzie to zachęcać kolejne osoby, które będą mogły dołączyć do akcji. Na najbardziej aktywnych przygotowaliśmy nagrody, roczne karnety VIP do Aquaparku Wrocław. – mówi Remigiusz Ampulski lider strefy Fitness.

Aby wziąć udział:

✔️ Obserwuj profil na Instagramie @‌aquaparkwrocław

✔️ Zgłoś się w komentarzu pod postem konkursowym. Napisz krótko, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać nową twarzą Strefy Fitness

✔️ Publikuj na swoim Instagramie jak najwięcej relacji, postów oraz rolek z naszej strefy Fitness (z oznaczeniem naszego profilu @‌aquaparkwroclaw oraz z naszą lokalizacją Aquapark Wrocław)

Mat. Pras.

Mat. Pras.
Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content