Niezależność finansowa i emocjonalna dla kobiet – rozmowa z Anną Łukaszyn

Fot. Archiwum prywatne, Anna Łukaszyn

Żona, mama, certyfikowany coach i autorka kanału na YouTube – Anna Łukaszyn – wydała książkę, w której dzieli się doświadczeniami i podpowiada, jak uwolnić się od wpływu innych na nasze decyzje finansowe.

„Niezależność finansowa i emocjonalna dla kobiet” to tytuł najnowszego poradnika Anny Łukaszyn, który ukazał się nakładem Wydawnictwa JK – Feeria. W szesnastu rozdziałach autorka przybliża temat niezależności, wolności finansowej i inwestowania w siebie. Książka odnosi się również do zjawiska i mechanizmów przemocy, które występują w związkach, rodzinach, różnych grupach. Decyzja o wyrwaniu się z błędnego koła to pierwszy krok na drodze odzyskiwania siebie, szacunku i poczucia bezpieczeństwa.

Gdy zostajemy oszukane, winny jest nie tylko ten, kto nas skrzywdził, ale też po części my same – płacimy za własną naiwność i miękkie serce, a często również za to, że nie chcemy się doedukować w jakimś temacie. Brak zabezpieczenia własnych interesów i wiara w romantyczną miłość do grobowej deski to coś, co dotknęło mnie osobiście. (…) Ignorancja sporo mnie kosztowała. Od jakiegoś czasu co miesiąc nie tylko analizuję osobiste oraz wspólne finanse, lecz także zastanawiam się nad sprawami prawnymi. Czy coś się zmieniło? Czy moje informacje są aktualne?

„Niezależność finansowa i emocjonalna dla kobiet”, str. 82-83

Anna Łukaszyn podpowiada, jak zarządzać domowym budżetem, jak oszczędzać w czasach inflacji, dlaczego warto spieniężać to, z czego już nie korzystamy i jak inwestować w siebie.

Emisja wywiadu we wtorek 30 stycznia po godz. 16:10.

Posłuchaj:

Cz. 1. Kulisy powstania książki. Niezgoda na przemoc finansową

Cz. 2. Na czym możemy zaoszczędzić? Praktyczne wskazówki

Cz. 3. Zmiana pracy albo podwyżka – nie bój się negocjować!

Cz. 4. Wolność finansowa i życie na własnych zasadach

Egzemplarz otrzymaliśmy dzięki współpracy z Wydawnictwem Feeria.

Więcej na stronie: https://wydawnictwofeeria.pl/niezaleznosc-finansowa-i-emocjonalna-dla-kobiet-lukaszyn-anna,ksiazka-2290231

Fot. Radio Rodzina

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content