Czarujące spektakle dla małych i dużych czyli lutowy repertuar Wrocławskiego Teatru Lalek

Foto: Mat. Pras.

Przed nami luty, w dodatku wyjątkowo długi, bo 29-dniowy. A jeśli luty – to lutowy repertuar. Znajdziecie w nim spektakle i warsztaty dla wszystkich grup wiekowych.

Widzów najmłodszych (od 1. do 3. roku życia), zapraszamy na AFRYKAŃSKĄ PRZYGODĘ – wyjątkowo ciepły i kolorowy spektakl bez słów, dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci młodszych niż przedszkolne.

Ich starszym kolegom i koleżankom z pewnością spodobają się LOT PRZEZ TĘCZĘ oraz SKARPETY i PAPILOTY dla widzów powyżej 4. roku życia, opowiadające o sile przyjacielskich (LOT…) i rodzinnych (SKARPETY…) więzi.

Widzów w wieku szkolnym zapraszamy na TESLĘ vs. EDISONA (6+) – historię z życia wziętą, zainspirowaną biografiami dwóch genialnych naukowców. To świetna propozycja dla miłośników przedmiotów ścisłych (ale nie tylko!).

Dzieciom zakochanym w literaturze proponujemy klasykę w nowoczesnym wydaniu: teatralną wersję PINOKIA (8+). Odczytany na nowo nie jest już pochwałą „grzeczności”, ale zachęca do samodzielnych wyborów i podążania własną drogą.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content