Jak nasze samorządy włączają się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Mat. Pras.

Tegoroczny, 32. finał WOŚP odbywa się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” Finał WOŚP zagra 28 stycznia 2024 r. Jak nasze samorządy włączają się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Zobaczcie!

  • Oleśnica

Oleśnica zaprasza na wyjątkowy jarmark, gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 28 stycznia odbędą się licytacje, atrakcje i smaczne degustacje. Wydarzenie dostępne tutaj. Informacje o licytacjach znajdują się na stronie Sztab WOŚP Oleśnica.

Foto: Mat. Pras.
  • Długołęka

Gmina Długołęka gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Grają z nami szkoły w gminie Długołęka. Puszki stacjonarne można zapełniać w SP Kiełczów, ZSP Mirków, SP Łozina, ZSP Długołęka i SP Siedlec oraz Leroy Merlin GIGA Market w Mirkowie. Finał odbędzie się m.in. w Szkole Podstawowej w Kiełczowie. Wydarzenie dostępne tutaj. Informacje o licytacjach znajdują się na stronie Sztab WOŚP- Gmina Długołeka 

Foto: Mat. Pras.
  • Trzebnica

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Zachęcamy do uczestnictwa. Informacje o licytacjach znajdują się na stronie Trzebnicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Foto: Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content