Życzenia Arcybiskupa Józefa Kupnego

fot. Radio Rodzina

Metropolita Wrocławski, ks. Abp Józef Kupny złożył życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia mieszkańcom oraz gościom Archidiecezji Wrocławskiej.

Wszystkim mieszkańcom archidiecezji życzę spokoju, otoczenia ludzi życzliwych, pokoju. Jezus przynosi pokój na zewnątrz, ale i w sercach. Pokój nie jest nam dany raz na zawsze, musimy go budować, zaczynać wśród najbliższych. Wszystko zaczyna się od tego stołu wigilijnego, gdzie się gromadzimy i składamy sobie życzenia. – mówi metropolita wrocławski.

Zapytaliśmy, jak ksiądz Arcybiskup spędzi najbliższe święta.

Zwykle jem wieczerzę wigilijną z księżmi seniorami – emerytami. Idę do nich. Mają już ponad 75 lat, oni mnóstwo lat przepracowali i chcę w ten sposób im przekazać, że o nich pamiętamy, o ich pracy duszpasterskiej. Więc najpierw zjem wigilię z nimi, potem z Siostrami. Później chwila odpoczynku. O północy planowana jest Msza Św. Pasterka. – mówi Abp Józef Kupny. W kolejnych dniach Świąt Bożego Narodzenia ksiądz Arcybiskup planuje odwiedzić rodzinę na Śląsku.

Słuchaczom Radia Rodzina składamy życzenia: dobra, miłości i błogosławieństwa. Niech narodzony Jezus przyniesie w naszych rodzinach pokój oraz zgodę ponad jakimikolwiek podziałami.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content