Adoptuj zwierzaka – Aquapark Wrocław otwiera wystawę zwierząt ze schroniska

Mat. Pras.

Psy i koty do adopcji czekają na swój dom. Aquapark Wrocław otwiera wystawę zwierząt ze schroniska. Wystawa przedstawia pieski i kotki do adopcji, które przebywają w TOZ Schronisku dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu. Wystawa jest niezwykła można bliżej poznać zwierzaki. Wrocławski Park Wodny odwiedza spora grupa gości w tym roku padł rekord frekwencji 2-miliony gości w roku, dlatego Zarząd chce wśród nich promować adopcję zwierzaków.

Mówi Adrianna Pawlicka, rzeczniczka prasowa Aquapark Wrocław.

– Wrocławski Park Wodny wspiera wrocławskie schronisko, w którym obecnie przebywa ok pół tysiąca zwierzaków. Chcemy promować adopcję wśród naszych gości, wystawa ma przyciągnąć ich uwagę. Nasz Aquapark to najczęściej odwiedzany obiekt rekreacyjny we Wrocławiu, dlatego mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć domy dla podopiecznych TOZ.-  mówi prezes Wrocławskiego Parku Wodnego Grzegorz Kaliszczak.

Wolontariusze TOZ odwiedzą Aquapark Wrocław

W sobotę 9.12. Aquapark odwiedzą wolontariusze z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Wspólnie z Wrocławskim Parkiem Wodnym będą promowali adopcję zwierzaków. Na miejscu będzie można dowiedzieć się jakie warunki należy spełnić, by adoptować zwierzaka, poznać bliżej podopiecznych TOZ.

– Zaprosiliśmy do wspólnej akcji TOZ Wrocław, ponieważ chcemy zwrócić uwagę na problemy zwierzaków, które zostały porzucone. Mamy okres zimowy, który dla zwierzaków w schronisku jest trudny. Wystawa, którą wspólnie przygotowaliśmy pomoże nam pokazać jakie urocze zwierzaki zamieszkują w schronisku – mówi Paweł Rańda wiceprezes Wrocławskiego Parku Wodnego.

Wystawę będzie można spotkać we Wrocławskim Parku Wodnym do końca stycznia 2024. Na zdjęciach będzie można poznać bliżej wrocławskie zwierzaki. Wystawa przedstawia urocze pieski w schronisku, na dom czekają również małe szczeniaki. W tym roku do schroniska trafia mnóstwo kotów. Zarówno kocięta, jak i dorosłe zwierzęta czekają na domy. Każdy kot jest inny z wyglądu i charakteru – są niepowtarzalne i absolutnie zasługują na wspaniałych opiekunów.

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content