Wiceprzewodnicząca Joanna Mucha: Ktokolwiek wejdzie do ministerstw, spotka się z wieloma minami i trupami

fot. wikipedia.pl

Mamy nowy rząd premiera Mateusza Morawieckiego. Odmłodniały i kobiecy. Ponad połowa gabinetu stanowi żeńską część. Czy Donald Tusk, większość koalicyjna pójdzie podobnym krokiem? Jaki będzie ewentualny rząd KO-Trzeciej Drogi i Lewicy i dlaczego dziś powinniśmy się zaopatrzyć w popcorn? – na te pytania odpowiada Joanna Mucha – posłanka na Sejm, Wiceprzewodnicząca Polski 2050.

– To nie jest rząd – tak o gabinecie premiera Mateusza Morawieckiego mówiła Joanna Mucha – posłanka na Sejm, Wiceprzewodnicząca Polski 2050.

Wiceprzewodnicząca Polski 2050 pytaliśmy, dlaczego na zaprzysiężeniu rządu nie było marszałka Sejmu Szymana Hołowni czy Senatu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Jaki będzie rząd Donalda Tuska? – To będzie rząd doświadczonych ludzi. Ktokolwiek wejdzie do ministerstw spotka się z wieloma minami i trupami wypadającymi z szaf.

Czy to będzie rząd zemsty? – Powinno być bardzo głębokie rozliczenie, zaznacza wiceprzewodnicząca Polski 2050.

Co wydarzy się dziś na posiedzeniu Sejmu, że musimy zaopatrzyć, się w popcorn?

Dlaczego PiS zmienia kierunek ws. in vitro. Młodzi ludzie w PiS zagłosują za procedurą i nie mają fobii – twierdzi posłanka

-13 grudnia ewentualnego zaprzysiężenia rządu Donalda jest nie przypadkowa. Uważam, że prezydent celowo wybrał datę 13 grudnia. Turystyka nie jest go podstawowym zadaniem prezydenta – mówiła Joanna Mucha w rozmowie.

POSLUCHAJ:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content