Modlitwa za Synod

Fot. Archidiecezja Wrocławska - plakat wydarzenia

W dniach 29 września – 1 października, przed synodem biskupów w Rzymie, odbędzie się w Katedrze Wrocławskiej spotkanie młodzieży „Together – Razem”. Centralnym punktem tego spotkania będzie ekumeniczna modlitwa z udziałem Ojca Świętego Franciszka i przedstawicieli wspólnot w intencji jedności Kościoła.

Chcemy zaprosić Was do wspólnej modlitwy w łączności z Ojcem Świętym i wszystkimi zgromadzonymi na pl. św. Piotra w Rzymie. W sobotę 30 września o godz. 18:30 w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu pod przewodnictwem Biskupa Jacka Kicińskiego CMF będzie sprawowana Eucharystia, a o 19:30 odbędzie się modlitwa wspólnot chrześcijańskich Archidiecezji Wrocławskiej.

Papież Franciszek poprosił o wspólną modlitwę chrześcijan wszystkich wyznań podkreślając, że „droga do jedności chrześcijan i droga synodalnego nawrócenia Kościoła są ze sobą powiązane„. Wspólne rozeznanie woli Bożej możliwe jest wtedy, gdy razem wzywamy Ducha Świętego. -W tej drodze potrzebujemy Waszego wsparcia i obecności. – apeluje Bp Jacek Kiciński w liście do wiernych.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content