Rekolekcje dla mężczyzn w Bardzie Śląskim

Fot. Mężczyźni św. Józefa - plakat wydarzenia

Wspólnota Mężczyzn Świętego Józefa we Wrocławiu zaprasza mężczyzn – niezależnie od wieku czy poziomu duchowości – do udziału w męskich rekolekcjach wyjazdowych, które odbędą się 6-7 października w Bardzie Śląskim. Konferencje wygłosi ks. kanonik Janusz Gorczyca.

W ramach cyklu „24 h dla Pana” uczestnicy spotkają się w Bardzie, w Domu Rekolekcyjnym Diecezji Świdnickiej, by przeżyć czas duchowej odnowy i razem budować braterstwo. Zaproszenie kierowane jest do wszystkich mężczyzn.

Głównym hasłem spotkania w Bardzie jest „Siła męskiej słabości”. W programie m.in. modlitwa, męskie uwielbienie, męski różaniec, mocne świadectwa, męskie rozmowy w grupach, wyjście na Obryw Skalny, adoracja, Eucharystia. Przyjazd uczestników 6.10. do godziny 18.00, wyjazd 7.10. o godz. 18.00.

Koszty uczestnictwa zależą od tego, czy ktoś chciałby skorzystać z noclegu i pełnego wyżywienia, czy planuje przyjazd np. tylko w sobotę. Zgłoszenia poprzez link: https://mezczyzniwewroclawiu.pl/24h-dla-pana-bardo-slaskie-06-07-10-2023/

Zachęcamy do udziału.


Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content