Wyśpiewać i zagrać Bogu chwałę

Karolina Gławdecka - diakonia muzyczna Ruchu Światło-Życie

Trwają zapisy na XII Warsztaty Muzyczne Wrocławskiej Diecezjalnej Diakonii Muzycznej. To propozycja dla osób posługujących śpiewem i grą na instrumentach w Kościele.

Warsztaty odbędą się w dniach 1-3 września w Centrum Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej przy parafii św. Bonifacego (pl. Staszica 4). W programie: warsztaty z emisji głosu, nauka pieśni, ćwiczenia chóralne, wspólna modlitwa i Eucharystia.

-Celem warsztatów jest rozszerzenie repertuaru utworów liturgicznych i kościelnych, podniesienie poziomu warsztatu wokalnego uczestników, a przede wszystkim oddanie chwały Bogu poprzez wspólny śpiew. – podkreśla Karolina Gławdecka, koordynatorka z Ruchu Światło-Życie.

Gorąco zapraszamy wokalistów, amatorów, chórzystów i instrumentalistów, posługujących w różnych wspólnotach naszej archidiecezji.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie zawiązanie wspólnoty i uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem bp Jacka Kicińskiego CMF w parafii pw. Opatrzności Bożej, ul. Nowodworska 64 w niedzielę 3 września.

Koszt uczestnictwa dla wokalistów to 40 zł. Instrumentaliści wstęp bezpłatny. Zapisy do 25.08 poprzez formularz <<tutaj>>.

Fot. wroclaw.oaza.pl

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content