Utrudnienia w rejestracji pojazdów w COM przy ul. Gabrieli Zapolskiej

fot. mat. prasowe/UM Wrocławia

W Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Gabrieli Zapolskiej rozpoczął się remont sali rejestracji pojazdów. Obecnie czynne są tam 3 stanowiska, które kumulują dużą liczbę klientów. Urząd Miasta przypomina, że wrocławianie mogą załatwiać sprawy związane z rejestracją pojazdów również w innych Centrach Obsługi Mieszkańca – przy pl. Nowy Targ, al. Kromera, al. Karkonoskiej i w Magnolia Park.

W COM przy ul. Zapolskiej rozpoczął się remont sali rejestracji pojazdów, w związku z czym ograniczona została liczba stanowisk obsługujących mieszkańców, tłumaczy Marcin Obłoza z UM Wrocławia.

Magistrat przypomina, że dla mieszkańców zainteresowanych rejestracją pojazdów czeka 28 stanowisk w innych Centrach Obsługi Mieszkańca.

W przypadku gdy ktoś chciałby uniknąć konieczności stania w kolejkach, istnieje możliwość wcześniejszego umówienia się na wizytę w COM – na wybrany dzień i godzinę. Dogodny termin można zarezerwować na stronie: bez-kolejki.um.wroc.pl .

Sprawy rejestracji pojazdów mieszkańcy Wrocławia mogą załatwiać również w:

– Centrum Obsługi Mieszkańca VI w CH Magnolia Park przy ul. Legnickiej 58, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 18:00, a w soboty w godz. 9:00 – 16:00;

– Centrum Obsługi Mieszkańca II przy pl. Nowy Targ 1-8, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:15;

– Centrum Obsługi Mieszkańca IV przy al. M. Kromera 44, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:15;

– Punkcie Rejestracji Pojazdów przy al. Karkonoskiej 45, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:15.

Rejestracja pojazdów dla podmiotów prawnych odbywa się bez zmian w COM III przy ul. Bogusławskiego 10 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:15.

inf. własne/mat. prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content