Ostatnia audycja z udziałem organistów. Najciekawsze pytania słuchaczy

fot. Radio Rodzina

Krzysztof Garczarek oraz Krzysztof Bagiński zapraszają na ostatni przed wakacjami program o muzyce liturgicznej w Kościele. Tym razem program opiera się na formule Q&A, czyli pytaniach od słuchaczy.

Czy lubisz, kiedy inni obserwują Cię podczas gry? Czy zamykasz się na chórze, czy dopuszczasz wiernych blisko instrumentu? Jak wspominasz pierwszą Mszę Św. w roli organisty? Jak ta posługa buduje Twoją wiarę – takie i inne pytania wybrzmią już w niedzielę 25 czerwca po godz. 20:00 na antenie Radia Rodzina.

Organiści wrocławskich parafii i prowadzący program – Krzysztof Bagiński, Krzysztof Garczarek – podsumują kończący się rok. W ostatnie niedziele miesiąca zapraszali do studia gości (m.in. Bp pomocniczy Archidiecezji Wrocławskiej Maciej Małyga, ks. Mariusz Szypa, ks. Paweł Cembrowicz z Katedry im. Jana Chrzciciela), by wspólnie przybliżać słuchaczom zaplecze pracy w kościele.

Audycje są do odsłuchania na stronie Radia Rodzina w formie podcastów – można skorzystać z wyszukiwarki. Zapraszamy przed radioodbiorniki w najbliższą niedzielę!

POSŁUCHAJ:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content