Spotkania z pisarką Małgorzatą Nawrocką

mat. prasowe

Wydarzenie odbędzie się 18. czerwca 2023 w Kościele p.w. św. Antoniego al. Jana Kasprowicza 26. o godz. 18.00 w Kościele O. Franciszkanów.

W programie przewidziane jest prelekcja na temat: „Dlaczego należy i warto czytać” , „Dzieci w świecie mediów- szansa czy zagrożenie”, „Jak zapobiec cyfrowej demencji młodzieży i dorosłych”, „Biblia jako księga założycielska europejskiej cywilizacji”.

Prezentowane będą wnioski wobec wyników badań poziomu inteligencji współczesnego pokolenia. Planowany jest także kiermasz książek autorskich.

Małgorzata Nawrocka – pisarka, dziennikarka, poetka. Jest absolwentką filologii polskiej UW oraz autorką ponad sześćdziesięciu książek dla dzieci i młodzieży, artykułów prasowych, scenariuszy programów telewizyjnych i teatralnych, tekstów piosenek, podręczników szkolnych. Na stałe czynnie związana z mediami, prasą dziecięcą i edukacyjną. Laureatka nagród literackich. (Feniks 2022 za powieść „Dolina Aniołów”), Organizator oraz prelegent sympozjów szerzących wiedzę na temat przemian we współczesnej kulturze. Prywatnie wielbicielka malarstwa, długich spacerów, świetnych książek i dyskusji w inspirującym towarzystwie.

Wybrane książki:

Anhar – powieść antymagiczna (Saga Anharydów)

Dolina Aniołów; Twierdza Aniołów; Pasjonujące opowieści o autentycznej walce dobra ze złem.

„Popkultura i zamęt” analiza medialnych i literackich przemian cywilizacyjnych.

Stoisko z książkami będzie czynne przed i po każdej Mszy św.

Po Mszy św. od 7:0 ;9:00; 10:30;12:00;13:30  krótka zapowiedź autorki -5 min.

Po Mszy św. 17.00  – prelekcja główna ok. 17:50-18:50 min.

mat. prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content