Nowe kierunki lotów z Portu Lotniczego Wrocław

fot. TK/Radio Rodzina

Oprócz połączeń do m.in. Gran Canarii i Minorki oraz cypryjskiej Larnaki, nowym kierunkiem z wrocławskiego lotniska będzie egzotyczna Kenia. Czarterowe połączenie do tego afrykańskiego kraju ruszy 20 grudnia, a wykupienie lotu, wycieczki lub pełnego pakietu połączonego z wycieczkami objazdowymi umożliwi operator turystyczny Rainbow Tours S.A.

Poprosiliśmy Cezarego Pacamaja, nowego prezesa Portu Lotniczego Wrocław, o przedstawienie miejsc, które mogą wybrać podróżujący, kupując loty z Wrocławia.

Wyprawy na safari, plażowanie na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego czy podziwianie różowych flamingów to część z atrakcji, jakie może zaoferować turystom Kenia. O nowym kierunku z Portu Lotniczego Wrocław, który zostanie uruchomiony 20 grudnia mówi Maciej Szczechura, członek zarządu Rainbow Tours S.A.

Zapytaliśmy Macieja Szczechurę o plany operatora turystycznego związane z lotami z wrocławskiego lotniska.

Karol Przywara, wiceprezes Portu Lotniczego Wrocław podkreśla, że zarząd lotniska dokłada starań, by pasażerowie mogli liczyć na bogatą ofertę wakacyjną.

Port Lotniczy Wrocław umożliwia skorzystanie z m.in. bezpłatnego przejazdu busem i meleksem z parkingu do budynku terminala oraz rezerwację parkingu online. Rozwiązaniem mającym skrócić czas odprawy podróżujących poza strefę Schengen są bramki do automatycznej kontroli, dostępne także dla dzieci powyżej 120 cm wzrostu. Nowością na wrocławskim lotnisku, uruchomioną z początkiem sezonu letniego, jest ładowarka do samochodów elektrycznych.

inf. własne/mat. prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content