Najlepsza szczoteczka soniczna do zębów – jaki model z asortymentu Smilesonic wybrać?

Żródło: mat. pras.

Najlepsza szczoteczka soniczna do zębów powinna posiadać kilka trybów pracy do wyboru, funkcje zapewniające komfort użytkowania, a także kilka końcówek wymiennych w zestawie. Ważna jest również prędkość pracy takiego urządzenia, jak i jego cena. Jaki model
z asortymentu Smilesonic wybrać? Czy znajdziemy wśród nich najlepszą szczoteczkę soniczną? Poznaj możliwości różnych modeli i wybierz urządzenie odpowiadające twoim potrzebom.

Prezentujemy wszystkie modele szczoteczek sonicznych marki Smilesonic oraz pokazujemy ich możliwości oraz dane techniczne. Porównanie poszczególnych urządzeń pozwoli sprawdzić, który model w pełni zaspokoi twoje potrzeby oraz zapewni odpowiedni poziom higieny jamy ustnej.

Szczoteczka Smilesonic GO – model podstawowy

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO zapewnia ochronę przed bakteriami atakującymi naszą jamę ustną każdego dnia. Wyposażona została w trzy tryby pracy – Clean, White i Sensitive – w których główka szczoteczki sonicznej wykonuje odpowiednio 82 000, 96 000 i 62 000 ruchów na minutę pracy. Pierwszy przeznaczony jest do usuwania codziennie gromadzących się bakterii w naszej jamie ustnej, drugi tryb rekomendowany jest osobom, którym zależy na efekcie śnieżnobiałego uśmiechu, a ostatni umożliwia delikatne mycie zębów nadwrażliwych. Szczoteczka soniczna Smilesonic GO posiada również wydajną baterię, która pozwala na dwa miesiące pracy bez konieczności ładowania. Ważną rolę pełnią też dwa czasomierze. Jeden
z nich informuje o upływie dwóch minut, niezbędnych do dokładnego wyczyszczenia zębów,
 a drugi co pół minuty sygnalizuje konieczność zmiany szczotkowanej strefy uzębienia.
W zestawie z urządzeniem znajdują się dwie główki do codziennego oczyszczania zębów. Za model szczoteczki sonicznej Smilesonic GO zapłacisz około 300 złotych. Do wyboru mamy wersję czarną lub białą.

Smilesonic EX – rozsądny wybór

Smilesonic EX to szczoteczka soniczna, która posiada dwa tryby więcej niż poprzednia: jeden z nich służy do polerowania szkliwa, a drugi – do oczyszczania zębów wraz z masażem dziąseł. Urządzenie wykonuje od 62 000 do 96 000 ruchów na minutę pracy, w zależności od wybranego trybu. Poza tym wyposażone jest w te same funkcje, czyli wydajną baterię oraz przydatne timery, które odmierzają właściwy czas szczotkowania zębów. W zestawie znajduje się etui podróżne, które pozwala na bezpieczne przechowywanie urządzenia, a oprócz tego obecne są w nim aż cztery różne końcówki wymienne: do codziennej pielęgnacji, do wybielania, do delikatnego oczyszczania, a także do oczyszczania zębów z aparatem ortodontycznym, mostami i koronami. Szczoteczka soniczna Smilesonic EX wyróżnia się także eleganckim oraz nowoczesnym designem. Kosztuje 379 złotych, a do wyboru mamy jeden z sześciu kolorów obudowy.

Źródło: mat. pras.

Smilesonic UP – pełne wyposażenie

Smilesonic UP to najbardziej zaawansowany technologicznie przyrząd spod szyldu marki. Oferuje pielęgnację jamy ustnej w trzech trybach (Clean, White i Sensitive) oraz możliwość wyboru jednego z trzech zakresów ruchów główki czyszczącej (małego, normalnego lub wysokiego). Dzięki temu szczoteczka umożliwia stosowanie aż dziewięciu różnych kombinacji mycia zębów. Maksymalna liczba ruchów, z jaką porusza się przez minutę swojej pracy, wynosi 96 000. W zestawie znajduje się aż pięć końcówek wymiennych (dwie końcówki SupremeWhite i po jednej końcówce DailyCare, SensiTouch, OrthoClean), a także etui podróżne, które w połączeniu z bardzo wydajną baterią czyni ze szczoteczki Smilesonic UP urządzenie idealne do zabrania w długą podróż. Wybierając ten model, musisz liczyć się z wydatkiem na poziomie 479 złotych. Możesz wybrać spośród dwóch kolorów produktu.

Jaki model Smilesonic wybrać?

Najlepsza soniczna szczoteczka do zębów to taka, która będzie spełniała nasze oczekiwania i potrzeby. Zastanawiasz się, który model od Smilesonic wybrać? To zależy od kilku czynników, m.in. od zasobności portfela, od stanu zębów i dziąseł czy od doświadczenia w stosowaniu szczoteczki sonicznej. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem tego typu przyrządów, wybierz model Smilesonic GO lub Smilesonic EX, który dodatkowo sprawdzi się u osób pragnących wypolerować szkliwo zębowe lub zadbać o swoje dziąsła. Z kolei szczoteczka soniczna Smilesonic UP to urządzenie dla tych bardziej wymagających, gdyż oferuje aż dziewięć kombinacji czyszczenia. Chcesz zdobyć więcej informacji na temat wspomnianych modeli? Sprawdź oficjalną stronę producenta.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content