Nowa sauna Infrared w Wiosce Saunowej w Aquapark Wrocław

Źródło: Mat. Pras.

Sauna Infrared na podczerwień przynosi ogromną ulgę osobom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi ona także doskonałe wsparcie dla zabiegów pielęgnacyjnych. Promienie podczerwone wnikają głęboko w głąb tkanki  (na około 3.5 cm) i rozszerzając naczynia krwionośne, wspomagają krążenie. Wizyty w saunie zalecane są osobom, które cierpią na bóle kręgosłupa, zwyrodnienia stawów, dyskopatię czy bóle głowy. Sauna pomaga zredukować napięcia mięśniowe oraz pomaga w walce z bezsennością.

Mówi Adrianna Pawlicka, Kierownik ds. marketingu i promocji.

– Sauna Infrared cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, dlatego postanowiliśmy przebudować naszą strefę – Wioskę Saunową. Nowa sauna Infrared to sauna na podczerwień nasza wyposażona jest w 24 promienniki Eos Vitae. Jest to alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z klasycznej sauny. Korzystanie z sauny Infrared ma wiele zalet. Wspomaga leczenie bólu, koi nerwy, uelastycznia skórę, a także przyspiesza regenerację mięśni. Zapraszamy już dziś 19.05 od godz. 15:00, mówi Adrianna Pawlicka, Kierownik ds. marketingu i promocji.

W nowej dużej saunie Infrared umieszczone zostały, aż 24 promienniki Eos Vitae.

Sauna jest wyposażona promienniki Eos vitae zainstalowane w siedziskach, które działają lokalnie w obszarze pleców, barków i szyi oraz kończyn dolnych. Technologia IR polega na emisji promieniowania podczerwonego, sauna Infrared jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które z różnych względów nie mogą korzystać z klasycznej formy saunowania. Specjalne Ciepło głębokie, wytwarzane przez promienie podczerwone  typu A, B i C, charakteryzuje się szczególnie delikatnym i łagodnym oddziaływaniem na ciało.

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content