Majówka w Zajezdni

fot. Centrum Historii Zajezdnia

Wrocławskie Centrum Historii Zajezdnia przygotowało wydarzenia mające pomóc połączyć świętowanie 1,2 i 3 maja z poznawaniem historii Wrocławia i nie tylko. Większość zaplanowanych atrakcji będzie bezpłatna.

– Musimy pamiętać o tym, że to są bardzo radosne trzy dni. – podkreślił Adam Pacześniak z Centrum Historii Zajezdnia, zapowiadając „Majówkę w Zajezdni”.

W ciągu trzech dni będą odbywać się warsztaty i pokazy dedykowane m.in. najmłodszym wrocławianom.

Dodatkową atrakcją ma być możliwość przejazdu o każdej pełnej godzinie zabytkowym autobusem marki Jelcz, który kiedyś wyjeżdżał na regularne linie z terenu zajezdni przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Każdego dnia będzie też możliwe zwiedzanie tematyczne wystawy CH Zajezdnia.

– Młodzież, dorośli i seniorzy będą mieć okazję do świętowania w rytm ulubionych przebojów — mówi Adam Pacześniak.

By wziąć udział w warsztatach dla dzieci, konieczne jest wysłanie zgłoszenia drogą poczty elektronicznej na adres: lato@zajednia.org. Zgłoszenia  będą indywidualnie potwierdzane. Większość atrakcji zostanie udostępniona nieodpłatnie, jedynie te, które odbywają się na terenie wystawy w CH Zajezdnia, będą wymagać wykupienia standardowego biletu wstępu na ekspozycję.

grafika: Centrum Historii Zajezdnia

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content