Długi weekend z Kolejami Dolnośląskimi

fot. Koleje Dolnośląskie

Przed nami długi, majowy weekend. Jeśli wciąż zastanawiamy się, jak go spędzić. Z propozycją wychodzi samorządowy przewoźnik – Koleje Dolnośląskie.

W długi weekend wraca wagon rowerowy KD. W tym roku obsługiwał będzie trasę od Wrocławia Głównego aż do Jaworzyny Śląskiej. Można też skorzystać z jednego biletu, który pozwala przejechać pociągiem nieograniczoną liczbę kilometrów. To efekt współpracy dwóch przewoźników regionalnych: Kolei Dolnośląskich i Polregio.

Mówi Damian Stawikowski – prezes Kolei Dolnośląskich.

Prezes KD zachęca także do odwiedzenia kilku miejsc w regionie.

Dzięki nowej propozycji podróżni mogą w weekendy przesiadać się bez limitu i tym samym odkrywać uroki Dolnego Śląska. O nowej propozycji mówi Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

W ramach wspólnego biletu pasażerowie mają do wyboru połączenia z bogatej oferty przewoźników operujących na Dolnym Śląsku. Pociągi dojeżdżają do popularnych i atrakcyjnie turystycznych miejsc, m.in. w Góry Sowie, Góry Stołowe i Karkonosze. Propozycja skierowana jest do osób lubiących wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Jest to doskonała okazja do odkrywania pięknych rejonów i zabytków bez obciążania portfela. Miłośnicy wycieczek w ramach Dolnośląskiego Biletu Weekendowego zwiedzą województwo za 59 złotych.

To nie koniec atrakcji dla pasażerów, zapowiada rzecznik KD.

Szczegóły są dostępne na stronie www Kolei Dolnośląskich.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content