Długi weekend z Kolejami Dolnośląskimi

fot. Koleje Dolnośląskie

Przed nami długi, majowy weekend. Jeśli wciąż zastanawiamy się, jak go spędzić. Z propozycją wychodzi samorządowy przewoźnik – Koleje Dolnośląskie.

W długi weekend wraca wagon rowerowy KD. W tym roku obsługiwał będzie trasę od Wrocławia Głównego aż do Jaworzyny Śląskiej. Można też skorzystać z jednego biletu, który pozwala przejechać pociągiem nieograniczoną liczbę kilometrów. To efekt współpracy dwóch przewoźników regionalnych: Kolei Dolnośląskich i Polregio.

Mówi Damian Stawikowski – prezes Kolei Dolnośląskich.

Prezes KD zachęca także do odwiedzenia kilku miejsc w regionie.

Dzięki nowej propozycji podróżni mogą w weekendy przesiadać się bez limitu i tym samym odkrywać uroki Dolnego Śląska. O nowej propozycji mówi Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

W ramach wspólnego biletu pasażerowie mają do wyboru połączenia z bogatej oferty przewoźników operujących na Dolnym Śląsku. Pociągi dojeżdżają do popularnych i atrakcyjnie turystycznych miejsc, m.in. w Góry Sowie, Góry Stołowe i Karkonosze. Propozycja skierowana jest do osób lubiących wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Jest to doskonała okazja do odkrywania pięknych rejonów i zabytków bez obciążania portfela. Miłośnicy wycieczek w ramach Dolnośląskiego Biletu Weekendowego zwiedzą województwo za 59 złotych.

To nie koniec atrakcji dla pasażerów, zapowiada rzecznik KD.

Szczegóły są dostępne na stronie www Kolei Dolnośląskich.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content