Dolnośląskie Forum Gospodarcze — nowe szanse na przyciągnięcie inwestycji

fot. TK/Radio Rodzina

Szczawno-Zdrój będzie miejscem spotkań ekspertów ze świata biznesu, polityki i samorządu. W trakcie dwóch dni paneli dyskusyjnych odbędą się warsztaty i debaty mające na celu ułatwić dyskusję oraz działania podnoszące atrakcyjność gospodarczą Dolnego Śląska.

Znaczenie dialogu w kontekście możliwości rozwoju regionu podkreślił Jarosław Obremski, Wojewoda Dolnośląski.

Damian Fiet — przedstawiciel Instytutu Piastów Śląskich zaznaczył, że miejsce, w którym ma odbyć się Dolnośląskie Forum Gospodarcze, leży w subregionie wałbrzyskim. Lokalizacja nie jest przypadkowa, ponieważ ma podkreślać coraz silniejszy rozwój tego regionu Dolnego Śląska.

Zapytaliśmy, jakie wydarzenia będą miały miejsce w czasie DFG.

Organizatorzy chcą by wydarzenie było w jak największym stopniu otwarte dla każdego, kto miałby ochotę wziąć w nim udział.

Lokalizacja wydarzenia ma ułatwić kontakt mieszkańców całego województwa do zapoznania się z panelami dyskusyjnymi i wchodzenia w interakcje z debatującymi ekspertami.

W Dolnośląskim Forum Gospodarczym wezmą udział eksperci znani z działalności na terenie Polski, jak również goście z zagranicy. Ma to pozwolić na skuteczną wymianę doświadczeń i pomysłów na rozwój Dolnego Śląska i przyciągnąć potencjalnych inwestorów.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content