Biała Niedziela w szpitalu USK

Biała Niedziela czyli bezpłatne porady, badania przesiewowe i konsultacje już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Akcja została zorganizowana w związku z 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Biała Niedziela to forma edukacji, promocji, badań oraz rozmów z lekarzami – mówi Sebastian Drobczyński, rzecznik USK Wrocław.

– W akcji weźmie udział sześć klinik – dodaje Sebastian Drobczyński.

– Na wszystkie konsultacje obowiązuje rejestracja – mówi Sebastian Drobczyński.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny przy ul. Borowskiej gra razem z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy, która zbiera w tym roku pieniądze na urządzenia pozwalające na szybkie diagnozowanie zakażeń, a przez to skuteczniejsze leczenie sepsy.

  • Klinika Neonatologii – porady neonatologiczne. Rejestracja pod nr tel.(71) 733-1500. Porady będą się odbywać w godz. 10-15 na terenie Uniwersyteckiej Poradni Specjalistycznej, budynek L.
  • Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej – konsultacje urologiczne. Rejestracja na konsultację pod nr tel.(71) 736 4900. Porady będą się odbywać  w godz. 10-15 na terenie Uniwersyteckiej Poradni Specjalistycznej, budynek L.
  • Klinika Nefrologii Pediatrycznej – konsultacje nefrologiczne. Rejestracja na konsultację pod numerem (71) 736-4400. Porady będą się odbywać w godz. 10-12 na terenie Uniwersyteckiej Poradni Specjalistycznej, budynek L.
  • Klinika Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi – badania z zakresu otolaryngologii dla dzieci. Rejestracja na badania odbywa się telefonicznie pod numerem (71) 734-3700. Badania będą się odbywać w godz. 10-14 na terenie Kliniki, budynek K, II piętro.
  • Klinika Okulistyki – badania przesiewowe dodatkowo z wykonaniem badania OCT- umożliwiającego  diagnostykę chorób plamki żółtej oraz wczesnej postaci jaskry. Rejestracja na badania odbywa się telefonicznie pod numerem (71) 736-4300. Badania będą się odbywać przy Klinice, budynek A, II piętro.
  • Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” USK – badania przesiewowe dla dzieci. Rejestracja na badania pod numerem + 48 885 802 586. Badania będą się odbywać w godz. 10.30-13.30 na terenie Kliniki (wejście od ulicy Weigla).

Rejestracja na konsultację pod wskazanymi wyżej numerami odbywa się do piątku w godz. 7.30 – 14.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content