Międzynarodowy Dzień Wolontariusza – zaproszenie do świętowania w Kinie Nowe Horyzonty

fot. Radio Rodzina

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza wolontariuszki i wolontariuszy działających na terenie Wrocławia na spotkanie oraz wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w dniu 5 grudnia. Dzień ten jest dobrym momentem do podziękowania wolontariuszom za dotychczasową wolontariacką pracę, ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz i w trosce o osoby przybyłe z Ukrainy od czasu wybuchu wojny. Wydarzenie, które odbędzie się w Kinie Nowe Horyzonty, jest okazją do wyjątkowego spotkania oraz integracji wrocławskich wolontariuszy, reprezentujących zarówno środowisko przyjmujące, jak również wolontariuszy z doświadczeniem uchodźczym i migracyjnym.

Organizator przygotował filmowy upominek – projekcję komedii romantycznej „Listy do M. 5”. Film został wybrany nieprzypadkowo – nie tylko wprowadza nas w świąteczny nastrój, ale także podkreśla cenne wartości, takie jak bliskość, życzliwość i miłość. Będzie on wyświetlany w wersji dwujęzycznej: polskiej z ukraińskimi napisami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Liczba miejsc wynikająca z wielkości sali kinowej jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Wolontariusze mogą zapisać się indywidualnie, wypełniając formularz zgłoszeniowy: TUTAJ. Koordynator lub opiekun może zapisać grupę wolontariuszy za pomocą maila na adres: centrum@wolontariat.wroclaw.pl, podając informację o ilości potrzebnych wejściówek. Dla organizatorów ważne jest, by zadeklarowana liczba wejściówek stanowiła rzeczywistą liczbę osób uczestniczących w wydarzeniu.

Wejściówki będzie można odebrać w dniu wydarzenia, tj. 5 grudnia, od g. 16.30 w Kinie Nowe Horyzonty, parter, sala nr 1.

Zadanie realizowane jest w ramach Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) na podstawie Memorandum of Understanding pomiędzy Funduszem Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) a Miastem Wrocław z dnia 9.06.2022 oraz Letters of exchange for the provision of suport related to emergency refugee respons in Wroclaw z 09.06.2022.

Więcej szczegółów na stronie: www.wolontariat.wroclaw.pl

mat. pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content