Modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem Męczenniczek Elżbietańskich

fot. Radio Rodzina

Każdego 11. dnia miesiąca w Katedrze Wrocławskiej będzie odprawiana Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Intencją objęte są szczególnie osoby, które doświadczyły w życiu przemocy i nie radzą sobie z jej skutkami.

Nowy cykl spotkań w Katedrze Wrocławskiej jest owocem daru beatyfikacji siostry Paschalis Jahn i IX Towarzyszek. Modlitwa potrwa 9 miesięcy i przygotuje wiernych do rocznicy beatyfikacji elżbietanek. Ma być także pomocą dla ofiar przemocy: fizycznej, psychicznej czy seksualnej.

Mówi s. Maria Czepiel CSSE ze zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety.

W najbliższy wtorek, 11 października o godz. 18:30 Mszy Świętej i modlitwie o uzdrowienie przewodniczył będzie o. Maksymilian Stępień – paulin – przeor i proboszcz parafii św. Mikołaja we Wrocławiu.

Zapraszamy!

Beatyfikacja Siostry Marii Paschalis Jahn i IX Towarzyszek odkrywa przed nami misję, jaką Dobry Bóg – wierzymy – zleca do wypełnienia nowym błogosławionym – a jest to wstawiennictwo i towarzyszenie wszystkim osobom zmagającym się z jakąkolwiek przemocą i jej skutkami (fizycznymi i psychicznymi), chorującymi na depresję oraz doświadczonymi duchowymi i psychicznymi ciemnościami. Wszystkich, którzy pragną za wstawiennictwem nowych błogosławionych prosić o łaskę uzdrowienia dla siebie i innych zapraszamy na Eucharystię i modlitwę o uzdrowienie za wstawiennictwem błogosławionych M. Paschalis Jahn i IX Towarzyszek, męczennic, które same doświadczyły ogromu przemocy i brutalności. Siłę do oddania życia w obronie tego, w co wierzyły, czerpały z codziennego spotykania się z Jezusem w modlitwie i w Eucharystii. Chcemy modlić się wraz z Nimi, abyśmy w cierpieniu i duchowych ciemnościach, wierzyli, że Chrystus i dziś chce nas uzdrawiać i uwalniać od tego, co przeszkadza nam w drodze ku życiu wiecznemu.

wiernemilosci.pl

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content