Pielgrzymka duchowieństwa i wiernych Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę

Fot. Archidiecezja Wrocławska

Tradycyjnie po wakacjach, a przed rozpoczęciem nowego roku duszpasterskiego, wierni oraz duchowieństwo naszej archidiecezji spotka się na Jasnej Górze, by powierzyć Maryi wszelki sprawy i zadania katechetyczne. Wydarzenie odbędzie się 16 września.

Pielgrzymka rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 16:45 na Wałach Jasnogórskich. Następnie w Bazylice o godz. 18:30 odbędzie się Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Abpa Józefa Kupnego Metropolity Wrocławskiego.

Podczas Mszy zostanie odnowiony Akt oddania Archidiecezji Wrocławskiej Matce Bożej Częstochowskiej. W programie pielgrzymki są: modlitwa różańcowa, Apel Jasnogórski, czuwanie przed Cudownym Obrazem oraz pasterka maryjna.

Zapraszamy serdecznie na Jasną Górę do udziału w tej Archidiecezjalnej Pielgrzymce wszystkich wiernych, liczniej niż zwykle, byśmy mogli dziękować Maryi za dowody Jej opieki nad nami i ponowić zawierzenie Matce Bożej siebie samych, nasze Rodziny i Parafie, całą Archidiecezję i całą Ojczyznę, przeżywającą obecnie szczególny okres w swoim rozwoju.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content