Zumba Gold — bezpłatne zajęcia w Parku Południowym

fot. Przestrzeń Trzeciego Wieku WCRS

W najbliższą sobotę czeka nas możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu w rytmach dającej zastrzyk energii muzyki. Wszystko to w ramach zajęć prowadzonych przez instruktora — Patryka Kowalskiego.

Przestrzeń Trzeciego Wieku WCRS poleca i zaprasza na cieszące się dużą popularnością zajęcia taneczno-ruchowe. Warto wiedzieć czym jest i co oferuje wspomniana organizacja.

Jaka jest historia Zumby w środowisku wrocławskich seniorów i skąd pomysł na taką formę rekreacji?

Co ważne, w zajęciach może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania lub znajomości choreografii.

Miejscem zbiórki jest okolica pomnika Fryderyka Chopina w Parku Południowym. Organizatorzy proszą, by zabrać ze sobą białą lub błękitną koszulkę. Udział w treningu jest bezpłatny!

Co, jeżeli wpadniemy w wir tańca i muzyki? Czy jest to jednorazowe wydarzenie, czy szykowany jest cykl zajęć?

Wiele osób zapewne miała już okazję do zetknięcia się z nazwą tej formy aktywności. Powiedzmy czym jest Zumba, na czym polega i jakie korzyści możemy z niej czerpać.

Zajęcia Zumby to nie jedyna inicjatywa, z której będziemy mogli skorzystać.

Czy chęć uczestnictwa w zajęciach musimy zgłaszać?

Wielkimi krokami zbliża się do nas jesień. Choć obecnie możemy liczyć na co najmniej kilka lub kilkanaście dni wysokich temperatur, już wkrótce może się to zmienić. Korzystajmy z każdej okazji do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Szczególnie jeśli wiąże się to z realnymi korzyściami dla naszego zdrowia i ducha.

inf. T. Król

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content