Trwają elektroniczne zapisy na Pielgrzymkę

fot. Radio Rodzina

To już ostatni moment, by zdecydować się na pielgrzymowanie na Jasną Górę w ramach Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej. Zapisy odbywają się przez formularz internetowy.

Tegoroczna pielgrzymka rozpocznie się 2 sierpnia Mszą św. w katedrze wrocławskiej o godz. 6.00. Pielgrzymi będą mieli do pokonania odcinki od 22 do 33 km. Na Jasną Górę pątnicy archidiecezji wrocławskiej dotrą 10 sierpnia.

Aby wziąć udział w pielgrzymce należy zapisać się elektronicznie do danej grupy. –Wciąż są miejsca. – mówi o. Maksymilian Stępień, przewodnik grupy „2”.

Przez całą Pielgrzymkę idzie się w jednej, wybranej grupie. Każda z nich ma numer i określony charyzmat: od pokutnej, przez radosną, młodzieżową, rodzinną czy maryjną. –Dla paulińskiej „dwójki” przygotowane są konferencje o miłości Jezusa i Matki Bożej w codzienności.– dodaje o. Maksymilian.

Zapisy trwają na całą trasę lub na wybrany dzień/ dni. Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą pielgrzymować, istnieje grupa duchowych pielgrzymów. Ponadto pątnicy będą nieść plecaki z intencjami.

W dniach od 30.07 do 01.08.2022 r. w godz. od 11.00 do 17.00 będą otwarte zapisy stacjonarne
– w Centralnym Punkcie Informacyjnym Pielgrzymki w Duszpasterstwie Akademickim „Wawrzyny” – Wrocław, ul. Bujwida 51. Przewodnicy proszą jednak, by zapisywać się szybciej.

Formularz do zapisów: https://pielgrzymka.pl/formularz-zapisowy-na-pielgrzymke/

Zob. też:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content