Szukasz barwnej dekoracji do pokoju dziecięcego? Sprawdź plakaty dla dzieci

mat. reklamowe

To dodatki dodają przestrzeni indywidualnego i przytulnego charakteru. Dotyczy to każdego pomieszczenia w domu. Szukasz pomysłu na barwne, a przy tym stylowe i wartościowe udekorowanie pokoju dziecięcego – bez mnóstwa pracy i wydawania majątku? Zamów unikatowy plakat dla dzieci!

Plakat na ścianę dla dzieci jako barwna dekoracja pokoju

Plakat dla dzieci to szczególna forma dekoracji ściennej. Wyróżnia go przede wszystkim urokliwy, barwny, typowo dziecięcy motyw, jak zwierzątka, postacie z bajek czy kosmos. Wybierać można spośród wielu gotowych wzorów, co ułatwia znalezienie idealnie dopasowanej ilustracji do aranżowanego pokoiku dziecięcego i preferencji malucha (o ile już takie posiada). Obok motywu graficznego, plakat może zawierać alfabet, modlitwę, wierszyk czy tekst kołysanki. Producenci często oferują możliwość personalizacji plakatów poprzez wzbogacenie projektu o imię dziecka. Jednak plakat plakatowi nierówny…

Plakat dla dzieci z parą zajączków

Plakat dla dziecka, który zdobi pokój i rozwija wyobraźnię

Odpowiednio dobrany plakat dla dziecka pozwoli Ci stworzyć niezwykłą, indywidualną przestrzeń, która przypadnie do gustu Tobie i ucieszy malucha. Plakat na ścianę dla dzieci powinien stanowić spójną stylowo dekorację pokoju oraz dostarczać chociaż jedną wartość dodaną, jak:

 • pobudzanie wyobraźni i kreatywności,
 • przywoływanie wyjątkowych wspomnień,
 • wprowadzanie do wnętrza pozytywnej energii,
 • wzmacnianie poczucia bezpieczeństwa,
 • zapewnianie kontaktu z literkami lub cyframi.

Możesz zdecydować się na gotowy wzór albo spersonalizować produkt, o ile dany sprzedawca oferuje taką opcję. Ważna jest jakość – zarówno papieru, jak i druku. Warto zdecydować się na plakaty w ramie dla dzieci. Ramka zabezpieczy papier przed zabrudzeniem i zniszczeniem oraz umożliwi jego powieszenie na ścianie.

Gotowy lub spersonalizowany plakat dla dzieci z unikatowym wzorem zamówisz online w sklepie abudzi.pl. To polska marka, która oferuje mnogość estetycznych, barwnych wzorów oraz doskonałą jakość zarówno papieru, jak i druku. Z tak bogatego asortymentu na pewno wybierzesz idealny plakat dla chłopca lub dziewczynki. Wszystkie plakaty dostępne są w kilku rozmiarach. Do każdego można domówić ramkę w wybranym kolorze.

Personalizowany plakat z grafiką łabędzia i imieniem dziecka

Jaki wzór plakatu dla dziecka wybrać?

To zależy od preferencji rodziców, obecnego wystroju wnętrza oraz wieku dziecka. Jeśli urządzasz pokój przedszkolaka, pozwól mu zadecydować o ilustracji albo chociaż o tematyce dekoracji. Plakat dla chłopca wcale nie musi przedstawiać samochodzików czy dinozaurów. Podobnie dziewczynkę niekoniecznie ucieszy dekoracja w księżniczki czy lalki. Unikaj krzykliwych, wielokolorowych obrazków, bo możesz oszpecić aranżację, zamiast dodać jej atrakcyjności. Im mocniejszy i wyrazistszy wzór, tym większe ryzyko, że plakat szybko się znudzi, przestanie się podobać lub nie będzie pasować, np. po drobnym remoncie za kilka lat.

Plakaty dla dzieci z jednej kolekcji

Warto zamówić dla dziecka plakat będący częścią większej kolekcji. Dzięki temu, gdy stwierdzisz, że jedna barwna dekoracja to za mało, z łatwością dobierzesz kolejny spójny wizualnie plakat. Może on być innej wielkości i zawierać np.:

 • modlitwę,
 • wizerunek Anioła Stróża z imieniem dziecka,
 • alfabet,
 • cyfry,
 • wierszyk,
 • kołysankę,
 • metryczkę z najważniejszymi informacjami o dziecku z dnia jego narodzin.

Mocując na ścianie różne plakaty z jednej kolekcji, zyskasz barwną dekorację pokoju o nowoczesnej, wyważonej i spójnej stylistyce oraz spersonalizujesz wnętrze. Każdy, kto przekroczy próg pokoju, od razu dowie się, kim jest jego mały mieszkaniec.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content