Dolnośląskie rozpoczęcie lata – Made in Dolny Śląsk w Strzegomiu

fot. Radio Rodzina

Czerwcowy długi weekend to czas wielu ciekawych wydarzeń organizowanych dla lokalnych społeczności. Jedną z wyjątkowych imprez jest „Dolnośląskie Rozpoczęcie Lata – Święto Granitu Strzegomskiego”. W ramach tego wydarzenia zaprezentowana zostanie również kolejna edycja Festiwalu Produktów Regionalnych „Made in Dolny Śląsk’’.

Festiwal produktów regionalnych jest świetną okazją do degustowania oraz kupowania rodzimych produktów żywnościowych i rękodzielniczych, m.in. pieczywa, pierników, miodów, serów, piwa, wina, wyrobów z drewna, biżuterii, naturalnych kosmetyków oraz świec.

– Wydarzenie jest okazją do integracji lokalnej społeczności i promocji regionalnych produktów. Lokalne dolnośląskie produkty słyną w całej w Polsce ze swojej doskonałej jakości – powiedział wicemarszałek Grzegorz Macko.

Ponadto na uczestników czekać będą dodatkowe atrakcje na czele z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wystąpią m.in. Smolasty, Roksana Węgiel, Czadoman, Dawid Kwiatkowski oraz zespół Wilki.

„Dolnośląskie Rozpoczęcie Lata – Święto Granitu Strzegomskiego” rozpocznie się już w najbliższy piątek i potrwa do niedzieli godzin późnowieczornych.

Wydarzenie organizowane jest przez gminę Strzegom we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content