Rozpoczęła się rekrutacja na UMW

Sesja do folderu uczelni. Kierunki Farmacja i Analityka

Ruszyła rejestracja na Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. Potrwa do 11 lipca, a pierwsze listy rankingowe opublikowane zostaną już 15 lipca. W zeszłym roku w systemie poprawnie zarejestrowało się prawie 8,5 tysiąca osób.

Mówi Anna Tumidajewicz, buro rekrutacji UMW.

Wszystkie szczegóły i dostęp do systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów znajdują się na stronie: https://rekrutacja.umw.edu.pl/. Przydatne informacje dla kandydatów dostępne są także na profilu rekrutacji https://www.facebook.com/rekrutacjaumedwroc.

– 31 maja na profilu FB odbędzie się spotkanie dla tych, którzy do ostatniej chwili nie są pewni jaką drogę zawodową obrać po maturze. Będzie można sprawdzić czy któryś z proponowanych przez UMW kierunków nie pasuje do naszych zainteresowań i zdolności – mówi Anna Tumidajewicz z bura rekrutacji UMW. – Wszystkie pytania można także wysyłać na nasz adres: rekrutacjaumw@umw.edu.pl.

W tym roku kandydaci na studia niestacjonarne muszą poczekać z zapisami nieco dłużej. Rejestracja na wszystkie studia I stopnia i jednolite magisterskie w formie niestacjonarnej rozpocznie się 8 sierpnia. Na studia II stopnia zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej będzie trwała od 12 lipca do 5 sierpnia. Do 8 lipca trwa rejestracja na studia w języku angielskim.

UMW kształci w dziesięciu zawodach medycznych: lekarz, stomatolog, farmaceuta, analityk medyczny, ekspert zdrowia publicznego, pielęgniarka, położna, ratownik medyczny, dietetyk i fizjoterapeuta.

mat. prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content