Przyjdź do Miasteczka Zdrowia przy Magnolia Park i zbadaj się za darmo

fot. Radio Rodzina

Specjaliści z największy wrocławskich szpitali oraz przychodni przez pięć godzin będą bezpłatnie badali i konsultowali wszystkich chętnych. 28 kwietnia na placu przed Magnolia Park rusza Miasteczko Zdrowia.

Darmowe badania okulistyczne, dermatologiczne, a także onkologiczne i chirurgiczne czekają w najbliższy czwartek (28.04) na wszystkich, którzy przyjdą do Miasteczka Zdrowia na placu przed Magnolia Park. Wydarzenie organizuje Fundacja Veritas. 

W tym roku w Miasteczku Zdrowia pojawią się specjaliści z:

  • Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej, którzy skonsultują chętnych z zakresu dermatologii, okulistyki i dietetyki, a także przeprowadzą przesiewowe badanie chorób otępiennych, zbadają poziom glukozy we krwi i sprawdzą zażywane leki;
  • Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii udzielający porad z zakresu onkologii, genetyki, hematologii i chirurgii, a także prezentujący na fantomie prawidłowy schemat badania piersi;
  • Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, którzy odpowiedzą o profilaktyce raka piersi;
  • Ośrodka Okulistyki Klinicznej Spektrum, którzy w specjalnym zaćmobusie sprawdzą stopień zaawansowania zaćmy;
  • M-Medu oferujący szczegółowe badanie wzroku pod kątem dysfunkcji tego narządu i wad refrakcji; 
  • Dolmedu z pomocą medyczną dla uchodźców z Ukrainy oraz zniżkami do poradni psychodietetycznej, alergologicznej oraz na badania USG piersi.
  • Diagnostyki, którzy udzielą fachowych konsultacji w zakresie profilaktyki badań;
  • PZU z ofertą porad stomatologicznych oraz dietetycznych.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy Miasteczka Zdrowia otrzymają Karty Zdrowia Fundacji Veritas upoważniające do zniżek na usługi konkretnych placówek medycznych.

Miasteczko Zdrowia ruszy 28 kwietnia (czwartek) o godzinie 10.00 i będzie otwarte do godziny 15.00. 

Miasteczko Zdrowia to ogólnopolskie cykliczne wydarzenie, które cieszy się dużą popularnością. Pierwsza edycja organizowana w 2021 roku we Wrocławiu zgromadziła ponad 5 tysięcy osób. 

mat. pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content