Dzień Otwarty dla przyszłych medyków

fot. Radio Rodzina

Dzień Otwarty Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu to niepowtarzalna okazja do poznania uczelni przez licealistów zainteresowanych podjęciem studiów na kierunkach medycznych. Wydarzenie odbędzie się w formie online 8 kwietnia 2022 r. w godzinach 13.00-16.30 na stronie internetowej uczelni.

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu to nie tylko Wydział Lekarski. Nasza uczelnia prowadzi studia na dziesięciu kierunkach w języku polskim i dwóch w języku angielskim. Realizujemy ćwiczenia w Centrum Symulacji Klinicznej oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, gdzie studenci odbywają zajęcia praktyczne. Tam też przyszli farmaceuci i analitycy medyczni zdobywają pierwsze laboratoryjne szlify. W ramach Dnia Otwartego UMW maturzyści będą mogli zapoznać się z pełną ofertą uczelni oraz dowiedzieć się, który kierunek najbardziej im odpowiada. O tym „Czego nie powiedzieli Ci o… studiach medycznych?” – opowiedzą studenci naszej uczelni.

W programie przewidziane są również prezentacje dotyczące funkcjonowania uczelni i zasad rekrutacji, czat z Biurem Rekrutacji, wykłady, warsztaty i przegląd organizacji studenckich.

Po raz pierwszy także odbędzie się spotkanie dla kandydatów na studia prowadzone w języku angielskim, w trakcie którego zostaną przedstawione najważniejsze informacje dla kandydatów ze świadectwem uzyskanym za granicą.

Więcej informacji na stronie: rekrutacja.umw.edu.pl/dzien-otwarty/

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content